Tel.:
China Gepantserde Optische Kabel fabrikant
Dongguan Qingying Industrial Co., Ltd.

 

Industrieel Co. van Dongguanqingying, Ltd

 

       De kwaliteit en de Reputatie gaan ten eerste!

 

 

Top Producten

We zijn van goede kwaliteit leverancier van Gepantserde Optische Kabel, Tactische Vezel Optische Kabel, Vezel Optische Snelle Schakelaar uit China.

De duplex Ceramische Adapter van de Koker Optische Vezel voor FTTH/Passief Materiaal

De duplex Ceramische Adapter van de Koker Optische Vezel voor FTTH/Passief Materiaal

Beste prijs
Assembleert de vezel Optische Snelle Schakelaar Gemakkelijk in werking stelt Sc-Apc Vezel Snelle Schakelaar

Assembleert de vezel Optische Snelle Schakelaar Gemakkelijk in werking stelt Sc-Apc Vezel Snelle Schakelaar

Beste prijs
Sc-APC de Snelle Enige Schakelaar van de Wijzevezel voor Actieve Beëindiging

Sc-APC de Snelle Enige Schakelaar van de Wijzevezel voor Actieve Beëindiging

Beste prijs
Qadsc-apc-003 het plastic Sc-APC Ééndelige Type Materiaal van de het Zirconiumdioxydekoker van de Vezel Optische Adapter

Qadsc-apc-003 het plastic Sc-APC Ééndelige Type Materiaal van de het Zirconiumdioxydekoker van de Vezel Optische Adapter

Beste prijs
Van de Schakelaarsc van Sc UPC van de assemblage Blauwe Kleur snelle Optische de Vezel Snelle Schakelaar

Van de Schakelaarsc van Sc UPC van de assemblage Blauwe Kleur snelle Optische de Vezel Snelle Schakelaar

Beste prijs
Plastic Sc van de Vezel Optisch Adapter - APC van Sc UPC van Sc Singlemode Simplex

Plastic Sc van de Vezel Optisch Adapter - APC van Sc UPC van Sc Singlemode Simplex

Beste prijs
Qadscdxw-009 van de de Wijze Duplexvezel van Sc UPC de Enige Optische Adapter voor Huawei-Mededeling

Qadscdxw-009 van de de Wijze Duplexvezel van Sc UPC de Enige Optische Adapter voor Huawei-Mededeling

Beste prijs
Qsc53kj2-APC Gemakkelijke Installatie van de Vezel de Optische CATV FTTH Snelle Schakelaar/Sc-Vezel Optische Schakelaar

Qsc53kj2-APC Gemakkelijke Installatie van de Vezel de Optische CATV FTTH Snelle Schakelaar/Sc-Vezel Optische Schakelaar

Beste prijs
Pre - Ingebedde Snelle Lengte 53mm/Sc Apc van het de Schakelaar Hoofdlichaam van de Type Optische Vezel Snelle Schakelaar

Pre - Ingebedde Snelle Lengte 53mm/Sc Apc van het de Schakelaar Hoofdlichaam van de Type Optische Vezel Snelle Schakelaar

Beste prijs
3m Lengtelc UPC Schakelaar/het Enige van het het Flardkoord van de Wijzevezel Koord van het de Vezel Optische Flard/het Flardkoord van LC LC

3m Lengtelc UPC Schakelaar/het Enige van het het Flardkoord van de Wijzevezel Koord van het de Vezel Optische Flard/het Flardkoord van LC LC

Beste prijs
OM3 Multimode van het Koordpvc LSZH van het Kabellc Duplexflard Aangepaste Lengte Materiaal

OM3 Multimode van het Koordpvc LSZH van het Kabellc Duplexflard Aangepaste Lengte Materiaal

Beste prijs
Sc UPC van de dalingskabel aan van het de Vezel Optische Flard van Sc UPC het Koord Simplex Witte Kleur

Sc UPC van de dalingskabel aan van het de Vezel Optische Flard van Sc UPC het Koord Simplex Witte Kleur

Beste prijs
Openlucht Gepantserde Vezel Optische Kabel/100150M LC/UPC voor de Militaire Tactische/Kabel van het Vezel Optische Flard

Openlucht Gepantserde Vezel Optische Kabel/100150M LC/UPC voor de Militaire Tactische/Kabel van het Vezel Optische Flard

Beste prijs
Gepantserde Vezel Optische Kabel G652D G657A 4 Kern LC UPC aan LC UPC/de Gepantserde Enige Wijze van de Vezel Optische Kabel

Gepantserde Vezel Optische Kabel G652D G657A 4 Kern LC UPC aan LC UPC/de Gepantserde Enige Wijze van de Vezel Optische Kabel

Beste prijs
Flexibele Plastic Gepantserde Kabelspoel om de Enige Kabel van de Wijze Optische Vezel te beschermen

Flexibele Plastic Gepantserde Kabelspoel om de Enige Kabel van de Wijze Optische Vezel te beschermen

Beste prijs
Draagbare Optische de Kabelspoel van de Gebieds Inzetbare Tactische Vezel voor Openluchtvezel Optische Kabel

Draagbare Optische de Kabelspoel van de Gebieds Inzetbare Tactische Vezel voor Openluchtvezel Optische Kabel

Beste prijs
Meer Producten

Geschiedenis

  2005: OnzeFabrieksonderneming. · 2006: Deeersteordevan100KUSDvandecliëntenvan deV.S. · 2007: Voegéénmeerproductielijn toe omcapaciteitte verbeteren. · 2008:   wij hadden succes de globale financiële onweren doorstaan. · 2009: Jaarlijkseverkoopmeer danTienmiljoenRMB. · 2010:  Ontwikkelde met succes de ...

TUV

QY poort

De diensten

...

Ons Team

...

QY drie Gebouwen

Ongeveer Ons
Gevestigd in 2012, wijdt Dongguan Qingying Industrieel Co., Ltd (Kwaliteit) is een bedrijf aan zich het onderzoeken en het ontwikkelen, vervaardiging en verkoop. Het wordt gevestigd in Dongguan-Stad, China, en met ...
Fabrieksreis
Gevestigd in 2012, wijdt Dongguan Qingying Industrieel Co., Ltd (Kwaliteit) is een bedrijf aan zich het onderzoeken en het ontwikkelen, vervaardiging en verkoop. Het wordt gevestigd in Dongguan-Stad, China, en met ...
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Adres : Zaal 102, die 2, Nr 101, Tangtian-het Noordenweg Tangxia Dongguan, Guangdong, China (Vasteland) bouwt
Zakelijke telefoon :
86-769-87289555-810(Verwerkingstijd)
86--13712451771(Niet Verwerkingstijd)
Fax : 86-769-87283131
Dongguan Qingying Industrial Co., Ltd.
Zaal 102, die 2, Nr 101, Tangtian-het Noordenweg Tangxia Dongguan, Guangdong, China (Vasteland) bouwt
Tel.:86-769-87289555-810
Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit Gepantserde Optische Kabel Leverancier. © 2017 - 2021 armoredopticalcable.com. All Rights Reserved.