products

Het waterdichte Openluchtkoord ODLC van het Vezel Optische Flard/de Duplex of het Simplex van PDLC

Basisinformatie
Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: Qingying
Certificering: IEC 60794-2-10/11
Modelnummer: Waterdichte PDLC verbindt Koord van het Vezel het Optische Flard
Min. bestelaantal: 20st
Prijs: negotiation
Verpakking Details: Plastic vakje of volgens het verzoek van de klant
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 50000pcs per week
Gedetailleerde informatie
Type vezel: SM G657A2 of Aangepast Modelaantal:: De Waterdichte Schakelaar van PDLC
Kabel lengte: 1/1.5/3/5/10/20m of douane Kabel Buitendiameter:: 0.9/2.0/3.0mm
Toevoegingsverlies:: <0> Vezeltelling: duplex of simplex
Type vezel: 9/125um kies Wijze, 50/125um uit Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Hoog licht:

single mode armored fiber cable

,

steel armored cable


Productomschrijving

Waterdichte openlucht het Koordodlc/pdlc- LC optische vezel van het Vezel Optische Flard patchcord

Productomschrijving
 

Koord van het de vezel optische flard van PDLC het Waterdichte is standaardgrootte voor Duplexlc-Schakelaars, en de buitenhuisvesting met metaal beschermend apparaat. Dit die flardkoorden wijd in FTTA, Basisstation, en de openluchtwaterpoofvoorwaarde worden gebruikt.

 

Verbinden is veilig en betrouwbaar. Hebben ook de functies van waterdicht, dustpoof.

 
Deze flardkoorden komen de waterdicht samen, stofdichte functies van en in FTTA wijd gebruikt,
Basisstation, en de openlucht waterdichte voorwaarde.

 

Technische beschrijvingen:
 
 

Punt Eenheid LC/SC/FC/ST het Koord van het vezelflard
    SM MM.
Vezeldiameter um 9/125 65.5/125 50/125
Endfacetype   PC UPC APC PC PC
Toevoegingsverlies db ≤0.2 ≤0.15 ≤0.2 ≤0.1 ≤0.1
Terugkeerverlies db ≥45 ≥50 ≥60 - -
Tussenvoegsel-trekkracht Test db ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.15 ≤0.15
Uitwisselbaarheid db ≤0.1 ≤0.1 ≤0.15 ≤0.1 ≤0.1
Temperatuurwaaier -40~+80

 

Eigenschappen
 

1.  Kan de Standadlc Duplexschakelaar, aan normale LC-Adapters worden verbonden
2.  Lichtgewicht, waterdicht, stofdicht, vochtbestendig, Metaal harde huisvesting.
3.  Het ontwerp van de muurverbinding, gemakkelijke verrichting, sterk en duurzaam.

4.  Lichtgewicht, waterdicht, stofdicht, vochtbestendig, Metaal harde huisvesting.
 
Toepassing
 
Optische Netwerken
Het testen/Metingsinstrumenten
Vezel aan het Huis
CATV-Systeem
Telecommunicaties

 

Het waterdichte Openluchtkoord ODLC van het Vezel Optische Flard/de Duplex of het Simplex van PDLC 0

 

 Welkom om onze QY-identiteit door TUV te controleren!
 
CIV Evaluatieverslag (627K) .pdf

 

https://verified.chn.tuv.com/Report/ComplexReport.aspx?key=ac6bfb76-132b-4b2f-ac52-9ea75f884b7a

Contactgegevens
Yvonne Xie

Telefoonnummer : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377