products

Van het de Fabrikantenftth Gebied van China van de de Assemblagevezel Snelle APC van Sc Optische Snelle Schakelaar

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Dongguan, China
Merknaam: QualitY or QY
Certificering: ISO9001
Min. bestelaantal: 100pcs voor minium orde
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: PE zak of aangepaste pakket & kartons
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 5000pcs per dag
Gedetailleerde informatie
Producttype: De Snelle Schakelaar van Sc Upc Kleur: blauw
Toevoegingsverlies: ≤0.3dB Terugkeerverlies: ≥ 50dB
Herhaalbaarheid: ≤0.1dB Duurzaamheid: ≥ 1000 keer
Werkende Temperatuur: -25°C ~ +70°C Certificering: ISO9001,RoHS,CE
Hoog licht:

sc fiber optic connector

,

fiber optic quick connector


Productomschrijving

Van het de Fabrikantenftth Gebied van China van de de Assemblagevezel Snelle APC van Sc Optische Snelle Schakelaar

 

Van het de Fabrikantenftth Gebied van China van de de Assemblagevezel Snelle APC van Sc Optische Snelle Schakelaar 0

Overzicht

 

Single-piece van Sc van QY de schakelaars worden ontworpen voor snelle en gemakkelijke beëindiging of ter plaatse of in de fabriek. De Sc-waaier behandelt Multimode en Singlemode opties die alle kleuren - Beige, Aqua, Viooltje, Blauw, en Groene opties voor alle Multimode en Singlemode & APC vezeltypes omvatten. Alle schakelaars hebben de ceramische metalen kappen van het precisiezirconiumdioxyde die pre-radiused voor het snelle oppoetsen zijn.

 

 

Eigenschappen

  • ROHS, volgzaam Ce

  • Hoge Betrouwbaarheid

  • Lage terugkeerverliezen toe te schrijven aan het APC poetsmiddel

  • Gemakkelijke installatie toe te schrijven aan de Sc-schakelaar

  • Efficiënte gegevenstransmissie

  • Betrouwbare optische prestaties

 

 

Toepassing

  • Vezeloptische Kabeldistributienetwerk

  • Vezel aan het Huis (FTTH) netwerk

  • Hoogst stabiele en betrouwbare prestaties

  • De het hoge ontwerp en technologie van het Succestarief

  • Opnieuw te gebruiken beëindigingsvermogen (tot 5x)

  • Tijdbesparend

 

 

Specificatie

 

 

Puntnaam

 

Eenheid

 

SC/UPC gebied - installable Schakelaar

Rang S (Norm)

Rang P (Premie)

Vezeltype

um

9/125

9/125 (Corning)

Het oppoetsen

-

UPC

Toevoegingsverlies

dB

≤0.5

≤0.3

Terugkeerverlies

dB

≥45

≥50

Herhaalbaarheid

dB

≤0.1

Uitwisselbaarheid

dB

≤0.2

Werkende Temperaturen.

-25 ~ +70

Duurzaamheid

tijden

≥1,000

Mogelijkheid om opnieuw gebruikt te worden

tijden

≥5

Treksterkte

N

≥50

 

Contactgegevens
Yvonne Xie

Telefoonnummer : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377