products

De Gepantserde Optische Kabel van de SPELDvezel met APC van ODVA MPO Mannelijke Schakelaar

Basisinformatie
Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: QualitY or QY
Certificering: ISO90012015
Modelnummer: Qodva-mpo-APC
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak of aangepaste pakket & kartons
Levertijd: 8-12 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 5000 Stuk/Stukken per Week Optische Vezel MPO.
Gedetailleerde informatie
naam: Het gepantserde koord van het kabelflard Connector: MPO
Pools eind: APC Type: A of B
Materiaal: PVC/LSZH Vezel: G67A1
Lengte: Op maat Speldmateriaal: SUS 304
Hoog licht:

single mode armored fiber cable

,

armoured fiber optic cable


Productomschrijving

APC UPC van ODVA MPO MTP mannelijk gepantserd het flardkoord van de schakelaar optische vezel

 

Beschrijving

 

Het flardkoord Beschikbaar in 12 24 48 kernconfiguratie, deze ruimtebesparende assemblage komt met of MTP-Mannetje of de Vrouwelijke Schakelaars van MTP op het beide ander eind. Zij zijn beschikbaar in lengten van 5, 10, 20, 50, 100 meters, zijn de douanelengten op verzoek beschikbaar.

 

 

Toepassing

 

Toezichtsystemen
De fabrikanten van de veiligheidscamera kiezen ODVA-schakelaars voor zijn compacte grootte en robuust ontwerp. ODVA-de assemblage is gemakkelijk om zelfs in gebieden te installeren moeilijk om tot hoogste installatieveiligheid toegang te hebben en te verstrekken.


De zee en schipbouw
De hoge corrosieweerstand overtuigde zowel zee als burgerlijke schipbouwers om ODVA-assemblage voor communicatiesystemen aan boord te gebruiken. De vernikkelde schakelaars weerstaan vochtige en zoute milieu's en waarborgen het levenstijden van 20 jaar en verder.


Uitzending
biedt een waaier van mobiele aanleg van kabelnettensystemen en ODVA-assemblage voor tijdelijke kabelinstallaties aan
vereist voor het uitzenden van sportevenementen, autorennen, etc.and voor tijdelijke verbindingen in het geval van natuurlijke gevaren.

 

 

Specificatie

 

Producten Het flardkoord van ODVA MPO
Schakelaartype: MPO-APC
Vezelkernen 8 vezels 12 Vezels 24 Vezels 48 Vezels
Schakelaargeslacht Mannetje of Wijfje
Kabeltype SM Om1 om2 om3 om4
Kabeldiameter 3.0mm 7.0mm
Kabeljasje PVC, LSZH
Kabelkleur De geeloranje Roze Blauwe Zwarte van Aqua
Toevoegingsverlies <0>
Lengte 1m 2m 3m 5m 7m 10m 15m 20m 25m 30m 50m 100m
Productsleutelwoorden Koord van het vezel het optische MPO flard

Contactgegevens
Yvonne Xie

Telefoonnummer : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377