products

OM3 Multimode van het Koordpvc LSZH van het Kabellc Duplexflard Aangepaste Lengte Materiaal

Basisinformatie
Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: QualitY or QY
Certificering: ISO90012015, SGS
Modelnummer: QPCSLC UPC
Min. bestelaantal: 10pcs voor minium orde
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak of aangepaste pakket & kartons
Levertijd: 8-12 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 2000 Stuk per het koord van het daglc flard
Gedetailleerde informatie
Naam: LC het optische koord van het vezelflard Schakelaar: LC duplex
RL: <0> Materiaal: PVC LSZH
Kleur: Aquakabel Lengte: 1m 2m 3m of Aangepast
Vezel: OM3 multimode Kabel OD: 2.0mm 3.0mm
Hoog licht:

fiber optic patch cables

,

single mode patch cord


Productomschrijving

OM3 multimode het koordpvc van het kabellc duplexflard, LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard
 
Productenbeschrijving
 

  • 3 meters, LC/PC-ST/PC, Duplex, Multimode OM3, 50/125
  • Compatibel systeem met alle standaard vezeloptische materiaal en schakelaars
  • De ceramische schakelaars verzekeren laag signaalverlies, en hoge betrouwbaarheid

 
Eigenschappen
- Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
- Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
- Kerntype: Single-mode (SM: Multimode 9/125um), (MM.: 50/125um of 62.5/125um)
- Kabelhoeveelheid: Simplex, duplex of aangepast
- Kabeldiameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm
- Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
 
Voordeel
1. Professionele fabrikant, geteste 100%
2. Klantenoplossingen in dagen, niet weken
3. Warm de diensten met zorgvuldige aandacht
4. Kan uw specifiek onderzoek binnen 24 uren verstrekken
5. Sparen veel kost, brengen meer voordeel voor klant om zaken uit te breiden
Wij zijn 12 jaar ervarings op dit gebied geweest. Wij zijn de prefessionalleverancier dieop u kunt vertrouwen
 
Specificatie
 

Punt Eenheid LC/SC/FC/ST het Koord van het vezelflard
SM MM.
Vezeldiameter um 9/125 65.5/125 50/125
Het oppoetsen   PC UPC APC PC PC
Toevoegingsverlies dB ≤0.2 ≤0.15 ≤0.2 ≤0.1 ≤0.1
Terugkeerverlies dB ≥45 ≥50 ≥60 - -
Tussenvoegsel-trekkracht Test dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.15 ≤0.15
Uitwisselbaarheid dB ≤0.1 ≤0.1 ≤0.15 ≤0.1 ≤0.1
Temperatuurwaaier -40~+80
Duurzaamheid (1/Matings) ≥500
Treksterkte (n) ≥90 (Φ3.0), ≥70 (Φ2.0), Φ0.9
Vezel 9/125um, 50/125um, 62.5/125um, ect
Diameter 0.9mm 2.0mm, 3.0mm enz.
Kernen Simplex, duplex, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores enz.

 
 
 

Contactgegevens
Yvonne Xie

Telefoonnummer : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377