products

Van de de Rangvezel van SM G657A2 de Militaire Optische Kabel, Tactische Vezelkabel met Sc/APC Schakelaar

Basisinformatie
Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: Qingying or QY
Certificering: IEC or ISO9001 2015
Modelnummer: Militaire Tactische Vezel Optische Kabel met OptiTap aan SC/APC-Schakelaar
Min. bestelaantal: 20 stuk / Pieces
Prijs: negotiation
Verpakking Details: Pakketdetails: 46 X 33 X 23 CM: (5000PCS)
Levertijd: 12 werkdagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 20000 stuk/Stukken per Week
Gedetailleerde informatie
Naam van het product: Militaire Tactische Vezel Optische Kabel met OptiTap aan SC/APC-Schakelaar Verkopende Eenheden: Enig punt
Pakketstijl: 10pcs/small zakkarton verpakking Kleur:: Black
Pakketdetails:: 46 X 33 X 23 CM: (5000PCS) OEM: Ondersteuning
Opties: OFNR-vlam - vertrager Toepassing: De Verbindingen van CWDM System/PON Networks/CATV
Type vezel: SM G657A2 of Aangepast
Hoog licht:

steel armored cable

,

armoured fiber optic cable


Productomschrijving

Militaire Tactische Vezel Optische Kabel met OptiTap aan SC/APC-Schakelaar

De vezelschakelaars, samen met de steun optische kabel, worden de standaardinterface die in de verre radio's van 3G, van 4G en van het Basisstation van WiMax En de vezel-aan-antennetoepassingen wordt gespecificeerd. en goed zijn zij geschikt voor industrieel en aperospace en defensietoepassing.

 
En meer heeft de deze kabelassemblage tests zoals zoute mist, trilling en schok overgegaan en bescherming ontmoet
klasse IP67. Volgens het type van schakelaarstructuur, verdeelt het FC, Sc, ST, MU, D4, E2000, LC, MPO, MTRJ, SMA en enz. zo er zijn veel schakelaars voor u die, en ook verkiezen aan te passen onthaal.
 
Technische Gegevens


Verbinden is veilig en betrouwbaar. Hebben ook vuurvast de functies van waterdicht, dustpoof en maak,

Deze schakelaars die wijd in FTTA, Basisstation, en de openluchtwaterpoofvoorwaarde worden gebruikt.
 
Specificaties

 
 Insertonverlies IEC6130  Singlemode  Type.≤0.20db  98%≤0.50db
 Multimode  Type.≤0.20db  98%≤0.40db
 Terugkeerverlies  Singlemode  ≥50db

 

 
 
 

 

IVan de de Rangvezel van SM G657A2 de Militaire Optische Kabel, Tactische Vezelkabel met Sc/APC Schakelaar 0   Van de de Rangvezel van SM G657A2 de Militaire Optische Kabel, Tactische Vezelkabel met Sc/APC Schakelaar 1  

Contactgegevens
Yvonne Xie

Telefoonnummer : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377