Industrieel Co. van Dongguanqingying, Ltd

 

       De kwaliteit en de Reputatie gaan ten eerste!

 

 

Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapter

Van de de Adaptervezel van CEI de Standaard Duplex Optische Adapter met Ceramische Koker

Certificaat
Van goede kwaliteit Tactische Vezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Tactische Vezel Optische Kabel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Van de de Adaptervezel van CEI de Standaard Duplex Optische Adapter met Ceramische Koker

China Van de de Adaptervezel van CEI de Standaard Duplex Optische Adapter met Ceramische Koker leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Adaptervezel van CEI de Standaard Duplex Optische Adapter met Ceramische Koker

Productdetails:

Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: QualitY or QY
Certificering: ISO90012015
Modelnummer: Qadscdxw-009

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs voor minium orde
Prijs: negotiation
Verpakking Details: PE zak of aangepaste pakket & kartons
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 2000 stuks per week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
model numbe: Van de de Adaptervezel van Sc UPC de Duplex Optische Adapter met Ceramische Koker Schakelaartype:: SC UPC
Pakketgrootte:: 46 X 33 X 23 CM (5000PCS) Toevoegingsverlies:: < 0="">
Duurzaamheid:: >1000 het koppelen tijden Operatie temperatuur: -40 ~+75 graad
kleur: groene Kokermateriaal: Zirkonia
Kanaliseert aantal:: Simplex, Duplex

Van de de Adaptervezel van CEI de Standaard Duplex Optische Adapter met Ceramische Koker

 

 

Het product is een elastische klemstructuur, die geschikt en snel te verbinden en gemakkelijk om op plaats is te installeren. De interne assemblage is hoge 100% - kwaliteits ceramische (zirconiumdioxyde) koker, die uiterst betrouwbare groeperingscapaciteit, goede herhaalbaarheid en laag toevoegingsverlies heeft. De structuur is met de binnenlandse norm van de optische vezelindustrie en de internationale CEI-norm in overeenstemming; het is geschikt voor diverse verbindingstypes van het type van optische vezelsc.

 

Worden de vezel optische die adapters (ook als waterdichte schotten worden bekend) gebruikt om zich bij twee kabels van het vezel optische flard samen aan te sluiten.
Zij zijn beschikbaar voor gebruik met of singlemode of multimode flardkabels.

 

Eigenschap:

 

1, met/zonder Facultatieve flens

facultatieve 2, Simplex, Duplex of Vierling

3, Zirconiumdioxydekoker, Compact ontwerp

4, Laag insertionalverlies, Hoog terugkeerverlies

5, voldoen aan CEI, Telcordia gr. 326 en JIS-norm

6, LC/SC/FC/ST-Facultatief Type

facultatieve 7, UPC of APC

facultatieve 8, SM of MM.

 

 

Toepassing:

 

Locale area networken (LANs)

Gegevens - verwerkingsnetwerken

CATV

Telecommunicatienetwerken

Testmateriaal

 

Van de de Adaptervezel van CEI de Standaard Duplex Optische Adapter met Ceramische Koker

 

Contactgegevens
Dongguan Qingying Industrial Co., Ltd.

Contactpersoon: Carro Ji

Tel.: 0086-13712451771

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)