Industrieel Co. van Dongguanqingying, Ltd

 

       De kwaliteit en de Reputatie gaan ten eerste!

 

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOutdoor Fiber Optic Cable

Openlucht multimode Vezel Optische Kabel Duplexlc RRU CPRI van DLC/UPC 4F

Certificaat
Van goede kwaliteit Tactische Vezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Tactische Vezel Optische Kabel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Openlucht multimode Vezel Optische Kabel Duplexlc RRU CPRI van DLC/UPC 4F

China Openlucht multimode Vezel Optische Kabel Duplexlc RRU CPRI van DLC/UPC 4F leverancier
Openlucht multimode Vezel Optische Kabel Duplexlc RRU CPRI van DLC/UPC 4F leverancier Openlucht multimode Vezel Optische Kabel Duplexlc RRU CPRI van DLC/UPC 4F leverancier Openlucht multimode Vezel Optische Kabel Duplexlc RRU CPRI van DLC/UPC 4F leverancier Openlucht multimode Vezel Optische Kabel Duplexlc RRU CPRI van DLC/UPC 4F leverancier Openlucht multimode Vezel Optische Kabel Duplexlc RRU CPRI van DLC/UPC 4F leverancier

Grote Afbeelding :  Openlucht multimode Vezel Optische Kabel Duplexlc RRU CPRI van DLC/UPC 4F

Productdetails:

Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: Qingying or QY
Certificering: ISO 9001 2015
Modelnummer: Openlucht de Vezel Optische Kabel van LC/UPC 4F

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: negotiation
Verpakking Details: Pakket: 2KM tot 4KM per Spoel., de Verpakking van het de Uitvoerkarton of aangepast
Levertijd: 7-15 dagen na storting
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 2000 Meter/Meters per Week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Openlucht de Vezel Optische Kabel van DLC/UPC 4F Toepassing: video het transmiting & uitzendingsvoertuigenaanhangwagens
Vezeltelling:: 1~12 kernen Kleur:: Zwarte of Geel
pakket:: 2KM tot 4KM per Spoel. Toepassing:: Openluchtcommunicatieapparatuur
Vezeltype:: Simplex of duplex

 

DLC/UPC aan DLC/UPC boren 4 Kabel van het Optische vezel de openlucht duplexlc multimode Basisstation RRU CPRI uit

 

Een FTTA-flardkoord wordt gebruikt zoals: het basisstation van 3G 4G, Ruimte & Defensie, Materiaaldiagnose,

 

DE SENSOR VAN FO, FTTA, FTTP, FTTX, WIMAX, BBU, RRU, RRH, LTE.MULTIMODE DLC/PC DLC/PC OPENLUCHT

 

Optische Kabelassemblage GYFJH 2A1a (LSZH) 7.0mm 2 Kernen met beschermde tak.

 

PUNT
PARAMETER
Schakelaartype
LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC. Facultatief
Vezelwijze
Multi-mode
Werkende golflengte
850, 1300nm
Testgolflengte
850, 1300nm
Toevoegingsverlies
 
<>
Terugkeerverlies
>=35db
Herhaalbaarheid
<>
Uitwisselbaarheid
<>
Duurzaamheid
<>
Vezellengte
1m, 2m ..... om het even welke facultatieve lengte.
Lengte en tolerantie
10cm
Werkende Temperatuur
-40C ~ +85C
Opslagtemperatuur
-40C ~ +85C

 

Technische Gegevens

 

Punt Enige wijze Multiwijze
Het verbinden van Type UPC APC PC
Toevoegingsverlies
Retureverlies >or=45dB >or=55dB >or=35dB
Herhaalbaarheid
Temperatuur -40/+80

 

Specificaties & Prestaties

 

Kabel
Telling
PUNT KABEL
OD.mm (a)
S.S.T.
OD.mm (B)
T.B.O.F.
OD.mm (C)
4F 4.5MM Φ4.5±0.2 Φ2.4±0.02 Φ0.5
6F 4.5MM Φ4.5±0.2 Φ2.6±0.03 Φ0.5
8F 5.0MM Φ5.0±0.2 Φ2.8±0.05 Φ0.5
10F 5.0MM Φ5.0±0.25 Φ3.0±0.05 Φ0.5
12F 5.5MM Φ5.5±0.25 Φ3.2±0.05 Φ0.5
24F 7.0MM Φ7.0±0.3 Φ4.3±0.05 Φ0.5

 

Toepassing:


het basisstation van 3G 4G, Ruimte & Defensie, Materiaaldiagnose,

 

DE SENSOR VAN FO, FTTA, FTTP, FTTX, WIMAX, BBU, RRU, RRH, OPENLUCHT OPTISCH VAN LTE.MULTIMODE DLC/PC DLC/PC

 

Kabelassemblage GYFJH 2A1a (LSZH) 7.0mm 2 Kernen met beschermde tak.

 

 

Welkom om onze QY-identiteit door TUV te controleren!

 

https://verified.chn.tuv.com/Report/ComplexReport.aspx?key=ac6bfb76-132b-4b2f-ac52-9ea75f884b7a

 

CIV Evaluatieverslag (627K) .pdf

 


 

Contactgegevens
Dongguan Qingying Industrial Co., Ltd.

Contactpersoon: Miss.Carro Ji

Tel.: +8613712451771

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)