Industrieel Co. van Dongguanqingying, Ltd

 

       De kwaliteit en de Reputatie gaan ten eerste!

 

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

PE het Beklede Openluchtkoord van het Vezel Optische Flard met de Schakelaar IP67 van ODVA LC

Certificaat
Van goede kwaliteit Tactische Vezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Tactische Vezel Optische Kabel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

PE het Beklede Openluchtkoord van het Vezel Optische Flard met de Schakelaar IP67 van ODVA LC

China PE het Beklede Openluchtkoord van het Vezel Optische Flard met de Schakelaar IP67 van ODVA LC leverancier

Grote Afbeelding :  PE het Beklede Openluchtkoord van het Vezel Optische Flard met de Schakelaar IP67 van ODVA LC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China Dongguan
Merknaam: Qingying or QY
Certificering: IEC or ISO9001 2015
Modelnummer: De Schakelaar IP67 van ODVA LC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 20 stuk / Pieces
Prijs: negotiation
Verpakking Details: Pakketdetails: 46 X 33 X 23 CM: (5000PCS)
Levertijd: 12 werkdagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 20000 Stuk/Stukken per Weekftta openlucht/ODVA optische vezel patchcord ontmoeten IP67
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: De Schakelaar IP67 van ODVA LC Verkopende Eenheden: Enig punt
Pakketstijl: 1 PCs/kleine zakkarton verpakking Kleur:: Black
Pakketdetails:: 46 X 33 X 23 CM: (5000PCS) OEM: Ondersteuning
Opties: OFNR-vlam - vertrager Toepassing: De Verbindingen van CWDM System/PON Networks/CATV.
Type vezel: SM G657A2 of Aangepast

PE het Beklede Openluchtkoord van het Vezel Optische Flard met de Schakelaar IP67 van ODVA LC

 

Verbinden is veilig en betrouwbaar. Hebben ook vuurvast de functies van waterdicht, dustpoof en maak, Deze die schakelaars wijd in FTTA, Basisstation, en de openluchtwaterpoofvoorwaarde worden gebruikt.

 

Specificaties

 

Insertonverlies IEC6130 Singlemode Type.≤0.20db 98%≤0.50db
Multimode Type.≤0.20db 98%≤0.40db
Terugkeerverlies Singlemode ≥50db

 

 
 
 

Verzegelde Cirkelip 67 van het de vezelflard van ODVA Duplexlc de kabelassemblage is beschikbaar in zowel enige wijze als multimode versie, is dit ODVA LC een typische openluchtkabel, geschikt en, vooral ideaal van de gebruiksvezel voor verschillend temperatuur weer voor FTTA en ruw milieugebruik.

 

onze IP 67 wordt de duplexdiekabels van ODVA LC ontworpen vanaf de interfacesnorm van CEI 61076-3-106, met onze schakelaars van de kwaliteitslc vezel met verlies optisch verlies wordt geïntegreerd; en wij riepen een ruw en gepantserd PE bekleed optische kabellichaam in het leven.

 

wij hebben deze ODVA LC in 9/125 LC/UPC, 50/125 OM2/OM3/OM4 LC/UPC en 62.5/125 OM1 LC/UPC. de kabelassemblage kan naar maat gemaakt zijn in ODVA Duplexlc aan Doorbraak dubbele LC, of ODVA LC aan andere populaire schakelaars.

 

 

Welkom om onze QY-identiteit door TUV te controleren!

 

https://verified.chn.tuv.com/Report/ComplexReport.aspx?key=ac6bfb76-132b-4b2f-ac52-9ea75f884b7a

 

CIV Evaluatieverslag (627K) .pdf

 

 

Contactgegevens
Dongguan Qingying Industrial Co., Ltd.

Contactpersoon: Miss.Carro Ji

Tel.: +8613712451771

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)