products

OM2/van de de Vezel Optische Kabel van OM3/van OM4 Binnen de Trommelstabiliteit Op hoge temperatuur

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China Dongguan
Merknaam: Qingying
Certificering: IEC 60794-2-10/11
Modelnummer: OM2/OM3/OM4 vezel Optische Kabel
Min. bestelaantal: 20st
Prijs: negotiation
Verpakking Details: 2km 4km per Spoel
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 10000Km per week
Gedetailleerde informatie
Jas: PVC/LSZH Type vezel: OM1 (62.5/125), OM2 (50/125)
Metalen kap Endface:: UPC/PC Schakelaartype:: Sc-LC
Kabel lengte: 1/1.5/3/5/10/20m of douane Categorie: Fiber Optic Patch Cord
Kabel Buitendiameter:: 0.9/2.0/3.0mm Modelnaam: Binnenvezelkabel OM2/OM3/OM4
Hoog licht:

military fiber optic cable

,

waterproof fiber optic cable


Productomschrijving

 

OM2/van de de Vezel Optische Kabel van OM3/van OM4 Binnen de Trommelstabiliteit Op hoge temperatuur

 

Productomschrijving

Multimode vezels worden geïdentificeerd door de benoeming van OM („optische wijze“) zoals samengevat in de norm van ISO/IEC 11801.

  • OM1, voor vezel met 200/500 MHz*km te vol gedaane lancerings (OFL) bandbreedte bij 850/1300nm (typisch 62.5/125um-vezel)

  • OM2, voor vezel met 500/500 bandbreedte van MHz*km OFL bij 850/1300nm (typisch 50/125um-vezel)

  • OM3, voor laser-geoptimaliseerde 50um-vezel die bandbreedte van MHz*km van 2000 de efficiënte modale die hebben (EMB, ook als laserbandbreedte wordt bekend), voor 10 Gb/s-transmissie wordt ontworpen.

  • OM4, voor laser-geoptimaliseerde 50um-vezel die die 4700 MHz*km EMB bandbreedte hebben voor de transmissie van 10 Gb/s, van 40 Gb/s wordt ontworpen, en 100 Gb/s-.

Eigenschappen:


-Goede duurzaamheid
-Goede ruilbaarheid
-Stabiliteit op hoge temperatuur
-Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
-Het superieure Kwaliteitsnorm PC/UPC/APC Oppoetsen
-Norm: Telcordia gr.-326-KERN, TIA/EIA en CEI

Toepassingen:

 

-Vezel Optisch communicatiesysteem;

-Netwerken van de vezel de Optische toegang;

-CATV

-Vezel Optische datacommunicatie

-Materiaal van de vezel het Optische Test

 

 

Technische beschrijvingen:
 
 

Punt Eenheid LC/SC/FC/ST het Koord van het vezelflard
    SM MM.
Vezeldiameter um 9/125 65.5/125 50/125
Endfacetype   PC UPC APC PC PC
Toevoegingsverlies db ≤0.2 ≤0.15 ≤0.2 ≤0.1 ≤0.1
Terugkeerverlies db ≥45 ≥50 ≥60 - -
Tussenvoegsel-trekkracht Test db ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.15 ≤0.15
Uitwisselbaarheid db ≤0.1 ≤0.1 ≤0.15 ≤0.1 ≤0.1
Temperatuurwaaier -40~+80

 

 

    OM2/van de de Vezel Optische Kabel van OM3/van OM4 Binnen de Trommelstabiliteit Op hoge temperatuur 0

Contactgegevens
Eva He

Telefoonnummer : +8613332632198

WhatsApp : +8618046902377