products

gepantserde vezel optische kabel/G652D-vezel 4 optische kabel van de Kernlc de Militaire Tactische/openlucht gepantserde vezel

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China Dongguan
Merknaam: QualitY or QY
Certificering: ISO90012015
Modelnummer: LC Patch Cord
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak of aangepaste pakket & kartons
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 3000pcs per dag
Gedetailleerde informatie
Productnaam: LC aan LC het gepantserde koord van het vezelflard Kern: vezel 4
Materail: PVC OF LSZH TPU Wijze: Enige wijze of multimode
Kleur: Zwart Merk: QY
Vezeltype: G652D of G657A MOQ: 1pcs
Hoog licht:

single mode armored fiber cable

,

steel armored cable


Productomschrijving

gepantserde vezel optische kabel/G652D-vezel 4 optische kabel van de Kernlc de Militaire Tactische/openlucht gepantserde vezel

 

Typisch Voordeel

Laag Toevoegingsverlies, Hoge Betrouwbaarheid
Gemakkelijk om met Verwijderbare Delen te installeren
Water/Stof Anticorrosief Bewijs,
Ladingsvermogen met grote trekspanning
Uitstekende Beëindigingssterkte

 

Deescription

 

Koorden van het vezel worden de Optische Flard van een polymeer buitenlichaam samengesteld en een binnendieassemblage met een mechanisme van de precisiegroepering wordt gepast. Verwijs hierboven naar het diagram voor dimensionale informatie. Deze die adapters zijn precisie aan het eisen specificaties wordt gemaakt en wordt vervaardigd. De combinatie van een groeperingskokers van het ceramische/fosfoorbrons en een precisie gevormde polymeerhuisvesting verstrekt verenigbare mechanische en optische prestaties op lange termijn.

 

Prestatiesspecificaties

 

Parameter FC, SC, LC ST, MU MT-RJ
SM MM. SM MM.
PC UPC APC PC PC UPC PC
(Typisch) toevoegingsverlies (dB) ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
 
Terugkeerverlies (dB) ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30
Verrichtingsgolflengte (NM) 1310, 1550
Duurzaamheid (1000 die koppelen) 0,2 dB Max. Verhoging
Trilling (dB) ≤0.2
Uitwisselingscapaciteit (dB) ≤0.2
Werkende Temperatuur -40℃~+85℃
Opslagtemperatuur -40℃~+85℃
Diameter (mm) Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

 

gepantserde vezel optische kabel/G652D-vezel 4 optische kabel van de Kernlc de Militaire Tactische/openlucht gepantserde vezel 0

 

 

 

 

Contactgegevens
Yvonne Xie

Telefoonnummer : +8618002693917