products

Gepantserde Vezel Optische Kabel G652D G657A 4 Kern LC UPC aan LC UPC/de Gepantserde Enige Wijze van de Vezel Optische Kabel

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China Dongguan
Merknaam: QualitY or QY
Certificering: ISO90012015
Modelnummer: LC Patch Cord
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak of aangepaste pakket & kartons
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 3000pcs per dag
Gedetailleerde informatie
Productnaam: LC aan LC het gepantserde koord van het vezelflard Kern: vezel 4
Materail: PVC OF LSZH TPU Wijze: Enige wijze of multimode
Taklengte: 30cm Schakelaar: LC UPC
Vezeltype: G652D of G657A MOQ: 1pcs
Hoog licht:

single mode armored fiber cable

,

armoured fiber optic cable


Productomschrijving

Gepantserde Vezel Optische Kabel G652D G657A 4 Kern LC UPC aan van de de Vezel Optische Kabel van LC UPC de Gepantserde Enige Wijze

 

 

Eigenschap

 

Laag Toevoegingsverlies, Hoge Betrouwbaarheid

Gemakkelijk om met Verwijderbare Delen te installeren

Water/Stof Anticorrosief Bewijs,

Ladingsvermogen met grote trekspanning

Uitstekende Beëindigingssterkte

 

Deescription

 

Koorden van het vezel worden de Optische Flard van een polymeer buitenlichaam samengesteld en een binnendieassemblage met een mechanisme van de precisiegroepering wordt gepast. Verwijs hierboven naar het diagram voor dimensionale informatie. Deze die adapters zijn precisie aan het eisen specificaties wordt gemaakt en wordt vervaardigd. De combinatie van een groeperingskokers van het ceramische/fosfoorbrons en een precisie gevormde polymeerhuisvesting verstrekt verenigbare mechanische en optische prestaties op lange termijn.

 

Prestatiesspecificaties

 

 

Punt Eenheid Specificaties
Vermindering dB/km 1310nm≤0.4 1550nm≤0.3
Verspreiding Ps/nm.km 1285~1330nm≤3.5 1550nm≤18.0
Nul verspreidingsgolflengte NM 1300~1324
Nul verspreidingshelling Ps/nm.km ≤0.095
De golflengte van de vezelscheiding NM ≤1260
De diameter van het wijzegebied Um 9.2±0.5
De concentriciteit van het wijzegebied Um ≤0.8
Bekledingsdiameter Um 125±1.0
Bekledings niet-cirkelvormigheid % ≤1.0
Het met een laag bedekken/bekledingsconcentriciteitsfout Um ≤12.5
Deklaagdiameter Um 245±10
het buigen, afhankelijkheid veroorzaakte vermindering 1550nm, 1turns,
32mm diameter 100rums,
60mm diameter
≤0.5 db
Bewijstest kpsi ≥100

 

 

Gepantserde Vezel Optische Kabel G652D G657A 4 Kern LC UPC aan LC UPC/de Gepantserde Enige Wijze van de Vezel Optische Kabel 0

 

 

 

 

Contactgegevens
Yvonne Xie

Telefoonnummer : +8618002693917