products

Sc-Type SM DX LC UPC Optische Ceramische de Metalen kapkoppeling van de Vezeladapter

Basisinformatie
Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: QualitY or QY
Certificering: ISO90012015
Modelnummer: Qadlcdxw-100
Min. bestelaantal: 100pcs voor minium orde
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak of aangepaste pakket & kartons
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 50000pcs per dag
Gedetailleerde informatie
Modelnummer: Qadlcdxw-100 Materiaal: Plastic
Toevoegingsverlies: ≤0.2dB -modus: Duplex
Type connector: LC upc MOQ: 100ST
Bedrijfstemperatuur: -40 tot +85 graad Fabriek: Ja
Hoog licht:

optical cable adapter

,

optical cable coupler


Productomschrijving

Beste het type SM SX LC UPC van prijssc de koppelings optische vezel van de adapter Ceramische Metalen kap adapte

 

 

Specificatie.

 

 

Adaptertype FC, SC, ST, LC, MU
Toevoegingsverlies dB ≤0.2
Het koppelen Duurzaamheid 1000 keer dB 0,2
Herhaalbaarheid dB 0,1
Uitwisselbaarheid dB 0,2
Kokermateriaal / ceramisch/Brons
Werkende Temperatuur -40~+80

 

Desription

 

Sluiten aan de vezel optische adapters zich bij gescheiden schakelaars. Zij worden geassembleerd in panelen en toestaan verbindend vlechten aan patchcords. Voor elk type van schakelaar is er gelijkwaardig type van adapter.

Over het algemeen er zijn 2 types van groeperingskoker binnen een adapter-fosfoor brons voor multimode en ceramisch voor singlemode. adaptersi ot steunt en sluit samen zuiver de schakelaars in de distributiedoos.

 

Toepassing:

 

CATV.


Actieve Apparatenbeëindiging.


Gebouwinstallaties.


Telecommunicatienetwerken.


Locale area networken (LAN).


Gegevens - verwerkingsnetwerken.


Breed Gebiedsnetwerken (WAN).


Industrieel, Medisch & Militair.

 

Materiële Samenstelling:

 

- Ceramisch bout gewoonlijk wit in kleur en met een nominale diameter van 2,5 mm;

- Grendel het oppoetsen voor APC of PC of UPC;

- Thermoplastisch jasje in of groen (SM/APC) of blauw (SM/PCUPC) of bruin (MM.); - Metaaljasje voor het sluiten van het koord of de vlecht door het tractieelement om ongewenste bewegingen en krommingen in de vezel te verhinderen, die het verminderen;

- Laars of Laars die van zacht plastiek in de groen (APC) wordt gemaakt of blauw (PC/UPC) of bruine kleuren of (MM.-Sc);

 

Productvoordelen:

 

- Volledig - compatibel systeem met bestaande Telecommunicatieproducten in het netwerk;

 

- Gemakkelijke verrichting;

- Gemakkelijk Onderhoud;

 

Sc-Type SM DX LC UPC Optische Ceramische de Metalen kapkoppeling van de Vezeladapter 0

 

Contactgegevens
Yvonne Xie

Telefoonnummer : +8618002693917