products

Verbindt de Vezel Optische Snelle Schakelaar V van Sc UPC Groefontwerp/Sc UPC Vezel snel Optische Schakelaars

Basisinformatie
Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: QualitY or QY
Certificering: ISO90012015
Modelnummer: QSC51ZJ2
Min. bestelaantal: 100pcs voor minium orde
Prijs: USD 0.58-0.99
Verpakking Details: PE zak of aangepaste pakket & kartons
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 5000pcs per dag
Gedetailleerde informatie
Producttype: De Snelle Schakelaar van Sc Upc IL: <0>
Terugkeerverlies: >45db Hoofdlichaamslengte: 51MM
Kleur: blauw Pakketdetails: 45 X25 X 24 CM: (1000PCS)
Hoog licht:

sc fiber optic connector

,

fiber optic quick connector


Productomschrijving

Verbindt de Vezel Optische Snelle Schakelaar V van Sc UPC Groefontwerp/Sc UPC Vezel snel Optische Schakelaars

 

Beschrijving:

 

 

Eigenschappen:

1. FTTH-bruikbaar project
2. Installable gebied -
3. Tussenvoegselverlies minder dan 0.5dB
4. Het de holtewerk van de metaalv-vorm goed in hoge en lage temperatuur
5. Installatieminuten minder dan 1
6. Betrouwbare en superieure optische prestaties

 

Voordelen:

 

1.Low toevoegingsverlies

2.Dual v groefontwerp voor hoge stabiliteit en betrouwbaarheid

3.Durable het leven

4.Easy installatie

5.OEM de dienst voor toebehoren

 

Toepassing:

1. FTTH-bruikbaar project

2.LAN

 

 

Specificaties

 

PUNT Technische Parameters
Toepasselijk voor

Dalingskabel/Binnenkabel

0.9mm Strakke Buffervezel, 2.0mm, 3.0mm Dalingskabel

Optische vezeldiameter

SM (9/125), MM. (50/125, 62.5/125)

125μm (657A & 657B)

Strakke bufferdiameter 250μm
Vezelwijze Enige wijze
Verrichtingstijd Ongeveer 100s (geen gesneden vezel)
Tussenvoegselverlies ≤ 0.3dB (1310nm & 1550nm)
Terugkeerverlies > 45db (UPC), > 55db (APC)
Het gebruiken van temperatuur -40~+75°C
Online treksterkte (20 N) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
Mechanische duurzaamheid (500 keer) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB

 

Verbindt de Vezel Optische Snelle Schakelaar V van Sc UPC Groefontwerp/Sc UPC Vezel snel Optische Schakelaars 0

 

 

Contactgegevens
Eva He

Telefoonnummer : +8613332632198