Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel

Certificaat
China Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. certificaten
China Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel

5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel
5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel 5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel 5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel 5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel 5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel 5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel

Grote Afbeelding :  5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel

Productdetails:
Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: QY
Certificering: ISO90012015
Modelnummer: Qpclc-LC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak of aangepaste pakket & kartons
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Paypal
Levering vermogen: 2000 Stuk per APC van dagsc flardkoord

5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel

beschrijving
naam: LC/UPC flardkoord Uniboot SM DX 3.0mm G657A LSZH Type: LC UPC schakelaar
Invoegverlies: ≤0.3dB Terugkeer verlies: >50 dB
Aantal vezels: Dubbelzijdig Materiaal: PVC/LSZH
Kleur: Geel Sollicitatie: FTTH FTTB FTTX-netwerk
Kabeldiameter: 2.0mm or3.0mm Kabellengte: 3m, 5m, 10m, of custmized
Hoog licht:

glasvezel patchkabels

,

Het enige Koord van het Wijzeflard

1M duplex SMF 9/125 Uniboot glasvezel patchkabel LC/LC

5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel 0

5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel 1

Overzicht

 

Deze productiespecificatie is gericht op onze producten: LC-LC UPC SM UNI-Boot 3.0 Kabel
Patchkabel, een papieren standaard, om zowel koper als leverancier een acceptatiebasis te geven.
Alle gebruikte materialen zijn in overeenstemming met de eisen van de telecommunicatie-industrie.
Standaard gebruikt:
IEC61300
GR-326-CORE, uitgave 4, februari 2010
YDT 1272.1-2003 Glasvezelconnector deel I: type LC

 

 

Functies

  • Push/pull tab-connectoren eenvoudig te installeren en te verwijderen met één hand
    Ideaal voor netwerkapparatuur die singlemode glasvezel patchkabels nodig heeft5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel 2

 

 

 

 

Specificatie

5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel 3

5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel 4

5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel 5

Sollicitatie

  • Teletechnische netwerken
  • CATV-netwerken
  • LAN & WAN
  • Optische netwerkapparatuur
  • Industrie en militaire toepassing
  • Patchen van apparatuur naar apparatuur
  • Beëindigingsbehuizing voor patching van apparatuur

5 meter LC/LC - UPC - Singlemode - Uniboot met Pull Push Tab- Duplex OFNR Glasvezel Patchkabel 6

Contactgegevens
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

Contactpersoon: Sunny Huang

Tel.: 8618046902377

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)