products

Gele Kleurenfc APC aan FC-APC Koord 1m van het Vezel Optisch Flard 2m 3m Lengte

Basisinformatie
Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: QualitY or QY
Certificering: ISO90012015
Modelnummer: Qpcfc-apc-SX
Min. bestelaantal: 20 PC 's
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak of aangepaste pakket & kartons
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 2000 Stuk per APC van dagsc flardkoord
Gedetailleerde informatie
naam: FC APC het optische koord van het vezelflard Connector: FC
Toevoegingsverlies: ≤0.3dB Materiaal: PVC/LSZH
verlies terug: >50dB kleur: Geel
Vezeltelling: Simplex of duplex Lengte: 1m 2m 3m of aangepast
Type connector: SC-APC/SC-APC Kabeldiameter: 2.0mm 3.0mm
Hoog licht:

fiber optic patch cables

,

single mode patch cord


Productomschrijving

De leveringsfc APC van de lage prijsfabriek direct aan FC-APC koord van het de vezelflard van het flardkoord het optische

 

Beschrijving

 


MODEL: QY
Vezel: SM G657A1
Schakelaar: Sc
Metalen kap: APC
Jasjediameter: 3.0mm
Jasjemateriaal: LSZH
Kabellengte: 3M

Eenvoudige Specificatie:
Toevoegingsverlies: ≤0.30dB terugkeerverlies: ≥50dB
Duurzaamheid: ≤0.2dB
Testgolflengte: 1310/1550nm
Verrichtingstemperatuur: -40℃~ 85℃

 

Eigenschappen:
-Goede duurzaamheid
-Goede ruilbaarheid
-Stabiliteit op hoge temperatuur
-Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
-Het superieure Kwaliteitsnorm PC/UPC/APC Oppoetsen
-Norm: Telcordia gr.-326-KERN, TIA/EIA en CEI

 

Specificatie

 

vezelschakelaar FC/APC-FC/APC Het koppelen cycli >1000
lengte 3M Werkende temperatuur -40℃-85℃
Toevoegingsverlies ≤0.3dB Treksterkte ≥200N
wijze singlemode Jasje Pvc of LSZH
gewicht 30pair/KG kabeldiameter 3.0mm (oem2.0mm, 0.9mm)

 

4.Application
♦FTTH, LAN, PON & Optische CATV, Lokale netto ring
♦Optical vezelcommunicatiesysteem
het ♦Optical materiaal van de vezeltest
♦Optical vezelsensor
♦Industry en militaire toepassing


Verpakking & Levering
Verkopende Eenheden:
Enig punt
Enige pakketgrootte:
15X12X5-cmPackagetype:
1, PE de Grootte van de Zakverpakking: 15*12*5mm/Unit/Bag
2, de Grootte van de Kartonverpakking: 47x33x30cm/250Pcs/Carton

 

 

 

Contactgegevens
Eva He

Telefoonnummer : +8613332632198