products

De enige Optische Snelle Schakelaars van de Wijzesc/upc Vezel

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Dongguan, China
Merknaam: QualitY or QY
Certificering: ISO9001
Min. bestelaantal: 100pcs voor minium orde
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: PE zak of aangepaste pakket & kartons
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 5000 Stuk per Snelle de Vezel Optische Schakelaar van Weeksc UPC
Gedetailleerde informatie
Origineel: Guangdong, China (Vasteland) Schakelaar: SC UPC
Toevoegingsverlies: <0> Terugkeerverlies: ≥50dB
Type: De Snelle Schakelaar van de wigschroef Toepassing: FTTH-dalingskabel, CATV, kabeltelevisie, enz.
Vezeltype: SM Herhaalbaarheid: ≤ 0.1dB
Hoog licht:

sc fiber optic connector

,

fiber optic quick connector


Productomschrijving

De enige Optische Snelle Schakelaars van de Wijzesc/upc Vezel

De enige Optische Snelle Schakelaars van de Wijzesc/upc Vezel 0

 

Overzicht

De Snelle Schakelaar van QY (de Schakelaar of het Gebied van de Gebiedsassemblage eindigde vezelschakelaar, snel de schakelaar van de assemblagevezel) is een revolutionair gebied - installable optische vezelschakelaar die geen epoxy en geen het oppoetsen vereist. Gebruikend deze optische schakelaar van de onsiteassemblage, is het mogelijk om de flexibiliteit van optisch die bedradingsontwerp te verbeteren evenals het verminderen van de tijd voor vezelbeëindiging wordt vereist. De Snelle schakelaarreeks is reeds een populaire oplossing voor optische bedradings binnengebouwen en vloeren voor LAN & kabeltelevisie-toepassingen en FTTH.

 

Eigenschappen

  • ROHS, volgzaam Ce
  • Field-installable, rendabel, gebruikersvriendelijk
  • Snelle en gemakkelijke vezelbeëindiging op het gebied
  • Geen behoefte aan een fusielasapparaat, een krachtbron, en een hulpmiddel voor druk
  • Efficiënte gegevenstransmissie
  • Kleine grootte

 

 

Toepassing

  • FTTA
  • Voor de verbinding tussen de distributiedoos en RRH
  • Plaatsing in de Verre Radio Hoofdtoepassingen van de celtoren
  • Backboneinstallatie
  • Datacenter aanleg van kabelnetten
  • Telecommunicatienetwerk
  • Industrieel & Militair

 

Specificatie

 

 

Puntnaam

 

Eenheid

 

SC/UPC gebied - installable Schakelaar

Rang S (Norm) Rang P (Premie)
Vezeltype um 9/125 9/125 (Corning)
Het oppoetsen - UPC
Toevoegingsverlies dB ≤0.5 ≤0.3
Terugkeerverlies dB ≥45 ≥50
Herhaalbaarheid dB ≤0.1
Uitwisselbaarheid dB ≤0.2
Werkende Temperaturen. -25 ~ +70
Duurzaamheid tijden ≥1,000
Mogelijkheid om opnieuw gebruikt te worden tijden ≥5
Treksterkte N ≥50

Contactgegevens
Yvonne Xie

Telefoonnummer : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377