products

Gepantserde Vezel Optische Kabel/Mannelijke Vrouwelijke APC van ODVA MPO Schakelaar/24 boort Vezel Optische Kabel uit

Basisinformatie
Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: QualitY or QY
Certificering: ISO90012015
Modelnummer: Qodva-mpo-APC
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak of aangepaste pakket & kartons
Levertijd: 8-12 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 5000 Stuk/Stukken per Week Optische Vezel MPO.
Gedetailleerde informatie
Naam: Het gepantserde koord van het kabelflard Beschermende schakelaar: ODVA
Schakelaar: MPO MTP Materiaal: PVC/LSZH
Pools eind: APC Type: A of B
Vezelkern: 8cores 12cores 24cores Lengte: Aangepast
Hoog licht:

single mode armored fiber cable

,

steel armored cable


Productomschrijving

Gepantserde Vezel Optische Kabel/Mannelijke Vrouwelijke APC van ODVA MPO Schakelaar 24 de Optische Kabel van de Kernvezel

 

Beschrijving

 

Assemblage van de het milieukabel van ODVA de ruwe is installatie-vriendschappelijk voor vaste of mobiele toepassingen en brengt betrouwbaar gegevens over lange afstanden in de strenge milieuomstandigheden over.

 

 

Eigenschappen:

Hoog - dichtheids Ruggegraat Aanleg van kabelnetten
Pre-geëindigd bij Fabriek

Gebruiksklare, Snelle Installatie
De Kernschakelaar van MTP /MPO12 op beide einden

OS1/2, OM3, OM4-Vezelrangen (beschikbare OM1 en OM2)

 

 

 

Specificatie

 

Producten Het flardkoord van ODVA MPO
Schakelaartype: MPO-APC
Vezelkernen 8 vezels 12 Vezels 24 Vezels 48 Vezels
Schakelaargeslacht Mannetje of Wijfje
Kabeltype G652D G657A Om1 om2 om3 om4
Kabeldiameter 3.0mm 7.0mm
Kabeljasje PVC, LSZH
Kabelkleur De geeloranje Roze Blauwe Zwarte van Aqua
Toevoegingsverlies <0>
Lengte 1m 2m 3m 5m 7m 10m 15m 20m 25m 30m 50m 100m
Productsleutelwoorden Koord van het vezel het optische MPO flard

 

 

Toepassing

 

Uitzending
biedt een waaier van mobiele aanleg van kabelnettensystemen en ODVA-assemblage voor tijdelijke kabelinstallaties aan
vereist voor het uitzenden van sportevenementen, autorennen, etc.and voor tijdelijke verbindingen in het geval van natuurlijke gevaren.

 

Toezichtsystemen
De fabrikanten van de veiligheidscamera kiezen ODVA-schakelaars voor zijn compacte grootte en robuust ontwerp. ODVA-de assemblage is gemakkelijk om zelfs in gebieden te installeren moeilijk om tot hoogste installatieveiligheid toegang te hebben en te verstrekken.


De zee en schipbouw
De hoge corrosieweerstand overtuigde zowel zee als burgerlijke schipbouwers om ODVA-assemblage voor communicatiesystemen aan boord te gebruiken. De vernikkelde schakelaars weerstaan vochtige en zoute milieu's en waarborgen het levenstijden van 20 jaar en verder.

 

 

Contactgegevens
Yvonne Xie

Telefoonnummer : +8618002693917