Thuis ProductenWaterdichte Kabelschakelaar

ODVA (DLC) - Kabel van het de Vezel Optische Flard van DLC de Waterdichte

Certificaat
China Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. certificaten
China Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

ODVA (DLC) - Kabel van het de Vezel Optische Flard van DLC de Waterdichte

ODVA (DLC) - Kabel van het de Vezel Optische Flard van DLC de Waterdichte
ODVA (DLC) - Kabel van het de Vezel Optische Flard van DLC de Waterdichte ODVA (DLC) - Kabel van het de Vezel Optische Flard van DLC de Waterdichte

Grote Afbeelding :  ODVA (DLC) - Kabel van het de Vezel Optische Flard van DLC de Waterdichte

Productdetails:
Plaats van herkomst: Dongguan China
Merknaam: QY (QualitY )
Certificering: ISO90012015, SGS
Modelnummer: ODVA (DLC) - DLC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Verpakking Details: PE zak/kartonverpakking
Levertijd: 7-12wording dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 1000pcs/day

ODVA (DLC) - Kabel van het de Vezel Optische Flard van DLC de Waterdichte

beschrijving
Schakelaar: ODVA (DLC) - DLC Pools: UPC
Vezeltype: SM (G657A1/G657A2) Vezelkern: 4Cores
Vezeltype: Duplex Toevoegingsverlies: ≤ 0.3dB
Terugkeerverlies: ≥50dB (UPC/SM) Jasjematerialen: LSZH//TPU
Kabellengte: 50m Uit Kabeldiameter: 5.0mm
Kabelkleur: Zwart Distributielengte: 50cm
Werkende Temperatuur: -25 ~ + 70 ℃
Hoog licht:

kabels van de vezel de optische verbindingsdraad

,

kabels van het vezel de optische flard

ODVA (DLC) - Kabel van het de Vezel Optische Flard van DLC de Waterdichte

 

Overzicht

 

Kabel van het de vezelflard van ODVA de waterdichte wordt hoofdzakelijk gebruikt in basisstation voor Vezel aan de Antenne (FTTA) toepassing. Het is beschikbaar in zowel single-mode als multi-mode versies. Odva-LC is een typische structuur voor BBU aan AAU. Het ruwe ontwerp is ook geschikt voor verschillend temperaturen en weer, vooral ideaal voor ruw milieu. Het kan ook naar maat gemaakt zijn in ODVA Duplexlc aan andere populaire schakelaars.

 

 

 

Eigenschappen

  • Laag Toevoegingsverlies
  • hoog terugkeerverlies
  • De ruwe structuur van de vezelkabel
  • Uitstekende verbinding en kreukvrij
  • Beschikbaar voor LC, Sc, MPO en andere standaardschakelaars
  • ROHS, volgzaam Ce

 

 

Toepassing

  • FTTA
  • Voor de verbinding tussen de distributiedoos en RRH
  • Plaatsing in de Verre Radio Hoofdtoepassingen van de celtoren
  • Backboneinstallatie
  • 3G, 4G, het basisstation van 5G & Datacentrum aanleg van kabelnetten
  • Telecommunicatienetwerk
  • BBU, RRU, RRH, EN LTE.

 

 

Specificatie

 

 

Parameters De standaardassemblage van de Vezelkabel
Schakelaar Zij-a ODVA-Schakelaar
Zij-B ODVA-SCHAKELAAR, DLC (DUPLEXlc), SC, MPO
Vezeltelling 1 kern, 2 Kernen, 4 Kernen en meer
Vezeltype SM (G657A1/G657A2) MM. (OM1/OM2/OM3/OM4)
Jasjematerialen LSZH//TPU
Jasjekleur Zwart
Buitendiameter van vezelkabel 5.0mm
Toevoegingsverlies ≤ 0.3dB (UPC)  
Terugkeerverlies 50dB(UPC/SM) 35dB(UPC/MM)
Uitwisselingscapaciteit ≤ 0.2dB
Distributielengte 50cm
Werkende Temperatuur -25 ~ + 70
Opslagtemperatuur -25 ~ + 70

 

 

 

 

ODVA (DLC) - Kabel van het de Vezel Optische Flard van DLC de Waterdichte 0

 

 

Contactgegevens
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

Contactpersoon: Sunny Huang

Tel.: 8618046902377

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)