products

Industriële Simplexg657a1 3.0mm de Gepantserde Blauwe Kleur van het Flardkoord

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Dongguan China
Merknaam: Quality (QY)
Certificering: ISO90012015
Modelnummer: Qy-1C Gepantserde Kabel
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: PE zak/kartonverpakking
Levertijd: 5-12wording dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 1000pcs/day
Gedetailleerde informatie
Vezeltype: G657A1 Schakelaartype: LC/UPC-LC/UPC
lengte: Aangepast Kleur: blauw
Vezelkern: 1cores Opslagtemperatuur: -20℃~+70℃
materail: PVC/LSZH Toepassing: FTTA, FTTH, Olie & GA, Uitzending & Industrieel
Uit Lengte: 3.0mm
Hoog licht:

3.0mm armored patch cord

,

G657A1 armored patch cord

,

G657A1 armored fiber cable


Productomschrijving

LC/UPC-LC/UPC, SM, Simplex, G657A1, Gepantserde Vezelkabel, pvc LSZH, Blauw, OD=3.0mm

 

De gepantserde vezelkabel kenmerkt een beschermende golfstaalbuis makend tot het ideaal voor tactische en ruwe openluchttoepassingen. Zijn losse buisbouw omringt de vezels in een beschermende staalbuis, toestaand voor uitbreiding en samentrekking van de kabel zonder schade aan de vezels. De kabel met een buis wordt gebouwd van roestvrij staal waarbinnen ook de vezels tegen de schade kan beschermen toe te schrijven aan ratten en wilde dieren dat.

 

 

Eigenschap

 

  • Hoge mechanische sterkte
  • Hoge schuringsweerstand
  • Superieure scheerbeurtsterkte
  • Hoog elasticiteitsjasje
  • Verbeterde verbrijzelingsweerstand
  • ROHS, volgzaam Ce

 

Specificatie

 

Kabeltelling OD (mm) Gewicht Treksterkte Algemene vermindering Minimale Buigende straal

Opslagtemperatuur

Op korte termijn Op lange termijn Singlemode Multimode
1 3.0±0.2 15kg 600N 300N 1310nm ≤0.4dB/km 850nm ≤3.0dB/km 20D -20 ℃~+70℃
1550nm ≤0.3dB/km 1300nm ≤1.0dB/km
 

 

 

 Kabelstructuur

 

  • SX: 1van de het Staalbuis +Kevlar +PVC van de×Tightbuffer (0,9 mm) +Spiral Jasje OD=3.0mm

Industriële Simplexg657a1 3.0mm de Gepantserde Blauwe Kleur van het Flardkoord 0

 

 

 

 

 

 

 

Contactgegevens
Eva He

Telefoonnummer : +86-13332632198

WhatsApp : +8613332632198