products

de types van vezeladapter de enige wijze van Sc aan ethernet

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Dongguan, China
Merknaam: QY(Qing Ying)
Certificering: ISO9001, RoHS, CE
Modelnummer: Qadsc-UPC
Min. bestelaantal: 50
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Aangepast blaarkarton
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, PAYPAL
Levering vermogen: 50.000 PCs /day
Gedetailleerde informatie
Vezeltype: Singlemode Toevoegingsverlies: ≤0.2dB
Certificering: ISO9001, RoHS Huisvestingsmateriaal: Plastiek
Schakelaartype: SC/UPC Kokermateriaal: ceramisch zirconiumdioxyde
Garantie: 1 jaar Toepassing: FTTH. FTTB, FTTX, enz.
Vezeltelling: Simplex Huisvestingskleur: blauw
Hoog licht:

LC/UPC Fiber Optic Adapter

,

0.2dB single mode adapter

,

LC/UPC single mode adapter


Productomschrijving

De Types van vezeladapter Enig de Wijzesimplex van Sc aan Ethernet

 

 

 

 

 

BESCHRIJVING

 

Is de vezel Optische Adapter (ook genoemd koppeling, of flenskoppeling) het apparaat om twee schakelaars samen te koppelen. De adapter van QY keurt de koker van de hoge precisiegroepering goed om hoge betrouwbaarheid en betere prestaties te houden. De kleur van huisvesting is beschikbaar in verschillende kleuren of door klant, en met opties voor flens of flangeless lichaam gespecificeerd.

 

 

                                       

 

 

Eigenschappen

 

Laag Toevoegingsverlies
Goede Herhaalbaarheid en Ruilbaarheid
Buitengewone Stabiliteit
Compact ontwerp
Hoge precisiegroepering
Makkelijk te gebruiken

 

 

 

 

 

Toepassingen

 

FTTH
CATV
LANs
WANs
Dringende Reparatie
Telecommunicatienetwerken
Gebouwinstallaties


 

 

Specificatie

 

Puntnaam Eenheid SPECIFICATIES
  Rang S (Norm) Rang P (Premie)
△IL (Toevoegingsverlies) dB ≤ 0,2 ≤ 0,1
Uitwisselbaarheid dB ≤ 0,2
Herhaalbaarheid dB ≤ 0,1
Duurzaamheid tijden ≥ 1.000
Werkende Temperaturen. °C -25 ~ +70
Vezeltelling   Simplex

 

de types van vezeladapter de enige wijze van Sc aan ethernet 0

de types van vezeladapter de enige wijze van Sc aan ethernet 1de types van vezeladapter de enige wijze van Sc aan ethernet 2

 

FAQ

 

Q1: Hoe waarborgt u de kwaliteit?
A1: Wij zijn een ISO verklaarde fabriek
A2: Wij beginnen altijd met proefproductie te bevestigen alles aan Spec. van klanten voldeed.
A3: In massaproduktie, hebben wij strikt de processen van IQC, van IPQC, en FQC-om de kwaliteit van eindproducten te bevestigen
A4: Vóór verzending, stemmen wij ook de inspecteur van de klant ermee in om de kwaliteit van goederen te bevestigen.
 
Q2: Kunt u fabriek de fabriekscontrole overgaan?
A2: Ja, stemmen in wij fabrieks met controle en wij konden overgaan het dut tot wij reeds zijn een ISO verklaarde fabriek.
 
Q3: Wat is de levertijd van het product?
A3: Het hangt af. Voor de steekproef onder 5pcs, is de levertijd gewoonlijk 1 dag, en voor bulkproductie, zal de tijd 5-30 dagen zijn
na het ontvangen van de storting.
 
Q4: Kan ik mijn eigen embleem op de producten hebben?
A4: Ja, stemmen in wij met het naar maat gemaakte embleem. Het embleem zou kunnen worden gestempeld, lasered, en gegraveerd.
 
Q5: Wat is uw betalingstermijn?
A5: Onze betalingstermijn is 30%-storting, en 70%-saldo vóór verzending.
 
Q6: Biedt u een andere goederen aan?
A6: Ja. Onze fabriek biedt hoofdzakelijk snelle schakelaars, adapters, flardkoorden, dempers, plc splitsers, enz. aan Nochtans, dienen wij allen
verzoeken van klanten met genoegen.

 

 

 

 

Contactgegevens
Eva He

Telefoonnummer : +86-13332632198

WhatsApp : +8613332632198