products

lc aan lc adapter multimode OM4 duplexadapter met flens voor Telecommunicatie-uitrusting

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Dongguan, China
Merknaam: QY(Qing Ying)
Certificering: ISO9001, RoHS, CE
Modelnummer: Qadlc-UPC
Min. bestelaantal: 50
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Aangepast blaarkarton
Levertijd: 7 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, PAYPAL
Levering vermogen: 50.000 PCs /day
Gedetailleerde informatie
Vezeltype: Singlemode Toevoegingsverlies: ≤0.2dB
Certificering: ISO9001, RoHS Huisvestingsmateriaal: Plastiek
Schakelaartype: LC/UPC Kokermateriaal: ceramisch zirconiumdioxyde
Garantie: 1 jaar Toepassing: FTTH. FTTB, FTTX, enz.
Vezeltelling: Duplex Huisvestingskleur: roze
Hoog licht:

0.2dB Fiber Optic Adapter

,

0.2dB lc upc adapter

,

OM4 lc upc adapter


Productomschrijving

LC de optische Duplex Multiadapter van de de wijzeom4 Optische Vezel van Adpter met Groeperings Ceramische Koker voor Telecommunicatie-uitrusting

 

 

lc optische adpter

 

 

BESCHRIJVING

 

Is de vezel Optische Adapter (ook genoemd koppeling, of flenskoppeling) het apparaat om twee schakelaars samen te koppelen. De adapter van QY keurt de koker van de hoge precisiegroepering goed om hoge betrouwbaarheid en betere prestaties te houden. De kleur van huisvesting is beschikbaar in verschillende kleuren of door klant, en met opties voor flens of flangeless lichaam gespecificeerd.

 

 

                                       

 

 

Eigenschappen

 

Laag Toevoegingsverlies
Goede Herhaalbaarheid en Ruilbaarheid
Buitengewone Stabiliteit
Compact ontwerp
Hoge precisiegroepering
Makkelijk te gebruiken

 

 

 

 

 

Toepassingen

 

FTTH
CATV
LANs
WANs
Dringende Reparatie
Telecommunicatienetwerken
Gebouwinstallaties


 

 

Specificatie

 

Puntnaam Eenheid SPECIFICATIES
  Rang S (Norm) Rang P (Premie)
△IL (Toevoegingsverlies) dB ≤ 0,2 ≤ 0,1
Uitwisselbaarheid dB ≤ 0,2
Herhaalbaarheid dB ≤ 0,1
Duurzaamheid tijden ≥ 1.000
Werkende Temperaturen. °C -25 ~ +70
Vezeltelling   duplex

 

 

lc aan lc adapter multimode OM4 duplexadapter met flens voor Telecommunicatie-uitrusting 0

lc aan lc adapter multimode OM4 duplexadapter met flens voor Telecommunicatie-uitrusting 1lc aan lc adapter multimode OM4 duplexadapter met flens voor Telecommunicatie-uitrusting 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Contactgegevens
Eva He

Telefoonnummer : +86-13332632198

WhatsApp : +8613332632198