Industrieel Co. van Dongguanqingying, Ltd

 

       De kwaliteit en de Reputatie gaan ten eerste!

 

 

Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenWaterdichte Kabelschakelaar

Openlucht Waterdichte Kabelschakelaar ODVA - APC van LC UPC/Sc-Optische Vezeldelen

Certificaat
Van goede kwaliteit Tactische Vezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Tactische Vezel Optische Kabel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Openlucht Waterdichte Kabelschakelaar ODVA - APC van LC UPC/Sc-Optische Vezeldelen

China Openlucht Waterdichte Kabelschakelaar ODVA - APC van LC UPC/Sc-Optische Vezeldelen leverancier
Openlucht Waterdichte Kabelschakelaar ODVA - APC van LC UPC/Sc-Optische Vezeldelen leverancier Openlucht Waterdichte Kabelschakelaar ODVA - APC van LC UPC/Sc-Optische Vezeldelen leverancier Openlucht Waterdichte Kabelschakelaar ODVA - APC van LC UPC/Sc-Optische Vezeldelen leverancier Openlucht Waterdichte Kabelschakelaar ODVA - APC van LC UPC/Sc-Optische Vezeldelen leverancier

Grote Afbeelding :  Openlucht Waterdichte Kabelschakelaar ODVA - APC van LC UPC/Sc-Optische Vezeldelen

Productdetails:

Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: Qingying or QY
Certificering: ISO 9001 2015
Modelnummer: ODVA - APC van LC UPC/Sc-Schakelaar

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: negotiation
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 7 dagen na storting
Betalingscondities: L/C, T/T, paypal Western Union
Levering vermogen: 20000 Meter/Meters per Tactische de Vezel Optische kabel van het Week Single-mode Enige Pantser voor
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: WATERDICHTE SCHAKELAAR ODVA - LC UPC/SC-APC Toepassing: video het transmiting & uitzendingsvoertuigenaanhangwagens
-modus: Simplex of duplex Type: ODVA
Fuction: Waterdicht MOQ: 100 stuks
IP-Grade: IP 68 Connector: SC-APC OF LC UPC

Waterdichte schakelaar ODVA - APC van LC UPC/Sc-het gebruik van optische vezelcomponenten voor openlucht

 

Discribtion

 

De openlucht waterdichte beschermde Vezel odva-LC aan de Ruwe Antenne verbindt onderling

De aan behoeften van de volgende generatie WiMax en evolutie (LTE) vezel op lange termijn heeft aan het de verbindingsontwerp van antenne(ftta) voldoen aan openluchtgebruiks ruwe vereisten, het odva-DLC schakelaarsysteem vrijgegeven, dat de verre radio tussen de SFP-verbinding en het gebruikte basisstation verstrekt, voor Telecommunicatietoepassingen. Dit nieuwe product om de SFP-zendontvanger aan te passen verstrekt wijdst in de markt, zodat eind - de gebruikers kunnen verkiezen om aan de specifieke vereisten van het zendontvangersysteem te voldoen.

 

Datumbladen

 

productnaam: ODVA - de waterdichte schakelaar van LC
Openlucht waterdicht: IP68 IP 65
Levertijd: 7 werkdagen
MOQ: 100pcs
Verpakking: verpakking met kartondoos

 

 

Openlucht Waterdichte Kabelschakelaar ODVA - APC van LC UPC/Sc-Optische Vezeldelen

 

 

Contactgegevens
Dongguan Qingying Industrial Co., Ltd.

Contactpersoon: Carro Ji

Tel.: 0086-13712451771

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)