products

4-kern Tactische Gepantserde Kabel voor Openluchtmededeling

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Dongguan, China
Merknaam: Qingying(QY)
Certificering: ISO 9001
Modelnummer: Qy-tc-001
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Pakket: 2KM tot 4KM per Spoel., de Verpakking van het de Uitvoerkarton of aangepast
Levertijd: 7-15 dagen na storting
Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 2000 Meter/per Week
Gedetailleerde informatie
Toepassing: video het transmiting & uitzendingsvoertuigenaanhangwagens Vezeltelling: 4-kern
Jasje: TPU Pakket: 2KM tot 4KM per Spoel.
Vezeltype: G652D, G657A1, G657A2, 50/125, 62.5/125 Certificering: ISO9001,CE,ROHS
Kleur: Aangepaste zwarte, Lengte: Aangepast aangezien u nodig hebt
OEM: Steun Kabeldiameter: 5.0mm
Hoog licht:

military fiber optic cable

,

waterproof fiber optic cable


Productomschrijving

4-kern Tactische Gepantserde Kabel voor Openluchtmededeling

 

4-kern Tactische Gepantserde Kabel voor Openluchtmededeling 0

 

 

Overzicht

 

De gepantserde vezelkabel kenmerkt een beschermende golfstaalbuis makend tot het ideaal voor tactische en ruwe openluchttoepassingen. Zijn losse buisbouw omringt de vezels in een beschermende staalbuis, toestaand voor uitbreiding en samentrekking van de kabel zonder schade aan de vezels. De kabel met een buis wordt gebouwd van roestvrij staal waarbinnen ook de vezels tegen schade kan beschermen toe te schrijven aan ratten en wilde dieren dat.

 

 

Eigenschappen

  • Hoge mechanische sterkte
  • Hoge schuringsweerstand
  • Superieure scheerbeurtsterkte
  • Hoog elasticiteitsjasje
  • Verbeterde verbrijzelingsweerstand
  • ROHS, volgzaam Ce

 

Toepassing

  • FTTA
  • Inter-paneelverbinding
  • Het uitzenden
  • Backboneinstallatie
  • Militair communicatiesysteem
  • Telecommunicatienetwerk
  • Industrieel

 

 

 

Specificatie

 

Vezeltype G.652D G.657A1 50/125μm 62.5/125μm
Vermindering 850nm     ≤3.0dB/km ≤3.0dB/km
1300nm     ≤1.0dB/km ≤1.0dB/km
1310nm ≤0.36dB/km ≤0.35dB/km    
1550nm ≤0.22dB/km ≤0.21dB/km    
Bandbreedte 850     ≥500MHZ·km ≥500MHZ·km
1300     ≥1000MHZ·km ≥600MHZ·km
Na (Numerieke Opening)     0.200±0.015 0.275±0.015
Snijd Golflengte af ≤1260nm ≤1260nm    
Vezeltelling 4 kernen
Vezeldiameter 0.6mm
Kabeldiameter 5.0mm
Kabelgewicht 36kg/km
Treksterkte Op lange termijn 600N
Op korte termijn 1,200N
Verbrijzelingsweerstand Op lange termijn 800N/100m
Op korte termijn 2,000N/100m
Buigende Straal Statisch 20D
Dynamisch 10D
  • De specificatie kan wegens verbeteringen zonder voorafgaande kennisgeving veranderen.

Contactgegevens
Yvonne Xie

Telefoonnummer : +8618002693917