products

Aqua 50/125 OM3 de HEREN PVC Vezel Optische Kabel met de Vezelschakelaar van MTP/MPO-

Basisinformatie
Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: Qingying or QY
Certificering: IEC ISO9001 2015
Modelnummer: Het Koordmtp MPO Schakelaar van het vezelflard
Min. bestelaantal: 20 PC 's
Prijs: negotiation
Verpakking Details: 46cm*33cm*23cm 15kg elk karton
Levertijd: 8-12 werkdagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 2000 Stuk/Stukken per Week
Gedetailleerde informatie
Naam van het product: De Schakelaar van MTP MPO Beschikbaar:: Multimode
Het brutogewicht van het kartonpakket:: 15 KG Pakkettype:: het karton van 100 PCs /each
Toepassing: De netwerk-Vezel van het opslaggebied Kanaal Trefwoorden: MPO/MTP
Hoog licht:

mpo fiber connector

,

hdmi over fiber optic cable


Productomschrijving

Aqua 50/125 OM3 de HEREN PVC Vezel Optische Kabel met de Schakelaar van MTP MPO

 

Sparen tijd en geld met MTP/MPO verhoogd gemak van installatie - trek eenvoudig één kabel eerder dan twaalf. Elke MTP/MPO-vezelassemblage bestaat uit twaalf 62.5/125µm multimode vezels onder jasje één (van OFNR-Geschat) pvc. Met onze MTP/MPO, is het mogelijk om één enkele kabel in werking te stellen die automatisch twaalf vezels in één gemakkelijk plug-in eindigt. Plus, verstrekt de kleine vormfactor van een MTP/MPO-schakelaar een hogere havendichtheid.

 

Het LSZH-jasje is samengesteld van materialen die de rook en halogeenemissies verminderen wanneer de kabel aan extreme temperaturen wordt blootgesteld.

 

Maak tot MTP/MPO uw keus voor hoogte - de netwerken van de dichtheidsvezel; het wordt specifiek ontworpen voor snelle ethernet, vezelkanaal, ATM en gigabit ethernet toepassingen.

 

Dit vermindert de hoeveelheid schadelijke giftige en corrosieve gassen die de aanleg van kabelnetten gemaakt met kunststoffen anders in de lucht tijdens verbranding zou uitzenden. Deze bouw maakt LSZH-kabelsideaal voor gebruik waar de bescherming van mensen en materiaal van schadelijke corrosieve gassen absoluut kritiek is.

Met zijn balansversiemechanisme, is de MTP/MPO-schakelaar gemakkelijk in dienst te nemen en los te maken. Plus, verhindert zijn klinkontwerp de stop afbramen wanneer de verbindingsdraadkabels worden verpletterd. Het Straight-through spelden; immune aan elektrointerferentie.

 

 

Technische Datum:

 

Conector PC (SM) UPC (SM) PC (MM.)
Terugkeerverlies (dB) ≥45 ≥50 ≥35
Toevoegingsverlies (dB) ≤0.2 (Typische) (Maximum) ≤0.3
Herhaalbaarheid (dB) ≤0.1
Duurzaamheid (tijden) ≥500
Werkende Temperatuur (°C) -25~+70
Treksterkte (N) ≥90 (ø 3)≥70(ø 2)

 

Producten die inpakken:

 

Binnenverpakking 1piece per plastic zak
Min orde 1pieces
10 stukken gewichts 0.2-3kg
Buitenverpakking Kartondoos

 

 

 

Contactgegevens
Eva He

Telefoonnummer : +8613332632198

WhatsApp : +8618046902377