products

Sc-APC 1X16 1X32 APC van haven Singlemode/Multimode Passieve Sc schakelaar Optische Splitser

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Dongguan China
Merknaam: Qingying or QY
Certificering: CE,ROHS,ISO,SGS,
Modelnummer: 1 X 8 PLC Optische PLC Splitser
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiation
Verpakking Details: inpakkend in Houten trommels, Polywooden-trommels of andere trommels volgens de verzoeken van cliënt
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 10000pcs per week
Gedetailleerde informatie
Productnaam: optische plc splitser Pakketgrootte: 30X20X 15 CM
Verrichtingsgolflengte: 1260--1650 Het malen methode:: PC.UPC.APC
Certificaten: CE, ROHS, ISO, SGS, Wijzen:: single-mode, multi-mode
Takaantal: 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64 Vezelschakelaar:: FC/PC, FC/APC, FC/UPC, SC/PC, SC/APC, SC/UPC, ST/PC, ST/APC, LC/PC, LC/APC, LC/UPC
Hoog licht:

Optical Fiber Splitter

,

Passive Optical Splitter


Productomschrijving

Sc-APC 1X16 1X32 APC van haven Singlemode/Multimode Passieve Sc schakelaar Optische Splitser

 

Specificatie:

 

De vezel de optische splitser één van de belangrijkste passieve apparaten in de optische vezelverbinding is, is optische vezelapparaat achter elkaar met vele inputterminals en vele outputterminals, vooral van toepassing op een passief optisch netwerk (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH enz.) om MDF en de eindapparatuur aan te sluiten en het vertakken van het optische signaal te bereiken zich.

 

Overzicht

 

Havens 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
Toevoegingsverlies (dB) Maximum (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
Verliesuniformiteit (dB) Maximum 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Maximum 0,15 0,15 0,25 0,3 0,3 0,3
Terugkeerverlies (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Gerichtheid (dB) Min 55
Standaardinvoervezel Krommings Ongevoelige SM Enige Vezel (ITU G.657A)
Standaarduitvoervezel Vezel van het krommings de Ongevoelige SM Lint (ITU G.657A)
Standaarduitvoerkleur Blauw, Zwarte Sinaasappel, Groen, Bruin, Grijs, Wit, Rood, (TIA/EIA 598-B)
Max. Optische Macht (mw) 300
Vochtigheidswaaier (relatieve vochtigheid) 5%~85%
Werkende Temperatuur (℃) -40~+85
Opslagtemperatuur (℃) -40~+85
Schakelaaropties FC/SC/LC/ST/MU
Verpakkingsopties Naakte Device* rek-Onderstel het“/23“ van Module*LGX *ABS Mini Tube Box*19

* Telcordia-Volgzame gr.-1221-core&g-1209-KERN.
* Op verzoek beschikbare premiespecificatie. (P/S: Premierang/Standaardrang)
* Typische waarde bij +23℃ zonder schakelaarsverliezen.

 

 

Contactgegevens
Eva He

Telefoonnummer : +8613332632198

WhatsApp : +8618046902377