products

Gepantserde Optische Kabel, Optische de Kabel Multiwijze 24 van de 6 Bundel Gepantserde Vezel Kernen, de Openluchtkabel van het Vezel Optische Flard

Basisinformatie
Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: Qingying or QY
Certificering: ISO 9001 2015
Modelnummer: Gepantserde Optische Kabel Multiwijze 24 Kernen voor Openluchtmededeling
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: negotiation
Verpakking Details: Pakket: 2KM tot 4KM per Spoel., de Verpakking van het de Uitvoerkarton of aangepast
Levertijd: 7-15 dagen na storting
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 2000 Meter/Meters per Week
Gedetailleerde informatie
Productnaam: Gepantserde Optische Kabel Multiwijze 24 Kernen voor Openluchtmededeling Toepassing: video het transmiting & uitzendingsvoertuigenaanhangwagens
Vezeltelling:: 1~12 kernen Jasje:: TPU
pakket:: 2KM tot 4KM per Spoel. Toepassing:: Openluchtmededeling
Hoog licht:

single mode armored fiber cable

,

steel armored cable


Productomschrijving

Gepantserde Optische Kabel, Optische de Kabel Multiwijze 24 van de 6 Bundel Gepantserde Vezel Kernen, de Openluchtkabel van het Vezel Optische Flard

Technische Gegevens

Punt Enige wijze Multiwijze
Het verbinden van Type UPC APC PC
Toevoegingsverlies
Retureverlies >or=45dB >or=55dB >or=35dB
Herhaalbaarheid
Temperatuur -40/+80

 

Specifications&Performances

 

Kabel
Telling
PUNT KABEL
OD.mm (a)
S.S.T.
OD.mm (B)
T.B.O.F.
OD.mm (C)
4F 4.5MM Φ4.5±0.2 Φ2.4±0.02 Φ0.5
6F 4.5MM Φ4.5±0.2 Φ2.6±0.03 Φ0.5
8F 5.0MM Φ5.0±0.2 Φ2.8±0.05 Φ0.5
10F 5.0MM Φ5.0±0.25 Φ3.0±0.05 Φ0.5
12F 5.5MM Φ5.5±0.25 Φ3.2±0.05 Φ0.5
24F 7.0MM Φ7.0±0.3 Φ4.3±0.05 Φ0.5

 

Vezelparameters 

 

Nr. Punten Eenheid Specificatie
G.652D
1 De Diameter van het wijzegebied 1310nm μm 9.2±0.4
1550nm μm 10.4±0.5
2 Bekledingsdiameter μm 124.8±0.7
3 Bekledings niet-Cirkelvormigheid % ≤0.7
4 Kern-bekleding Concentriciteitsfout μm ≤0.5
5 Deklaagdiameter μm 245±5
6 Deklaag niet-Cirkelvormigheid % ≤6.0
7 Bekleding-met een laag bedekkende Concentriciteitsfout μm ≤12.0
8 De Golflengte van de kabelscheiding NM λcc≤1260
9 Vermindering (max.) 1310nm dB/km ≤0.4
1550nm dB/km ≤0.3

 

Gepantserde Optische Kabel, Optische de Kabel Multiwijze 24 van de 6 Bundel Gepantserde Vezel Kernen, de Openluchtkabel van het Vezel Optische Flard 0

Contactgegevens
Yvonne Xie

Telefoonnummer : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377