products

LC schakelaar Enige Wijze/Openlucht Gepantserde Multimode Vezel Optische Kabel van de Vezel Optische Kabel/12 Bundel

Basisinformatie
Plaats van herkomst: DongGuan, China
Merknaam: Qingying or QY
Certificering: ISO 9001 2015
Modelnummer: c Kabeltrommel met het koord van het de schakelaarsflard van LC /SC
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: negotiation
Verpakking Details: Pakket: 2KM tot 4KM per Spoel., de Verpakking van het de Uitvoerkarton of aangepast
Levertijd: 7-15 dagen na storting
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 2000 Meter/Meters per Week
Gedetailleerde informatie
Productnaam: 200m TPU de Gepantserde Trommel van de Vezel Optische Kabel met het koord van het de schakelaarsflar Toepassing: Het Draadloze Netwerk van FTTA 3G 4G
Vezeltelling:: 1~12 kernen Jasje:: TPU
pakket:: 2KM tot 4KM per Spoel. Toepassing:: Openluchtmededeling
Hoog licht:

single mode armored fiber cable

,

armoured fiber optic cable


Productomschrijving

LC schakelaar Enige Wijze/Openlucht Gepantserde Multimode Vezel Optische Kabel van de Vezel Optische Kabel/12 Bundel

 

 

Het gepantserde koord van het vezel optische flard is met roestvrij staalbuis binnen het buitenjasje om de centrale eenheid van de kabel te beschermen. Zo zullen zij geen schade worden zelfs zij door een volwassene en een beetje door knaagdieren worden gestapt.

 

Wanneer te hoeven het gebruik dergelijk gepantserd koord van het vezel optisch flard, mensen niet om zich ongerust te maken dat de knaagdierdieren zoals de ratten de kabels kunnen bijten en hen gebroken maken.

 

Hoewel de gepantserde koorden van het vezel optische flard sterk zijn, zijn zij eigenlijk zo flexibel aangezien de standaardkoorden van het vezel optische flard, zij kromming willekeurig kunnen zijn zonder wordt gebroken.

 

Typische Gebruik

3G, het basisstation van 4G
BBU, RRU, RRH, LTE
FTTA, FTTP, FTTX, WIMAX
Militair, Mijnbouw en scheepsboord
Ruimte en Defensie
Horizontale en Verticale Aanleg van kabelnetten

Typisch Voordeel

Waterdicht en corrosiebestendig
Installable gebied -
Gepantserde Staalbuis voor Knaagdierweerstand
Met de Grote Transmissie van Capaciteitsgegevens
Laag Toevoegingsverlies en Hoog Terugkeerverlies

Technische Gegevens

Punt

Enige wijze

Multiwijze

Het verbinden van Type

UPC

APC

PC

Toevoegingsverlies

Retureverlies

>or=45dB

>or=55dB

>or=35dB

Herhaalbaarheid

Temperatuur

-40/+80

 

Specifications&Performances

 

Kabel
Telling

PUNT

KABEL
OD.mm (a)

S.S.T.
OD.mm (B)

T.B.O.F.
OD.mm (C)

4F

4.5MM

Φ4.5±0.2

Φ2.4±0.02

Φ0.5

6F

4.5MM

Φ4.5±0.2

Φ2.6±0.03

Φ0.5

8F

5.0MM

Φ5.0±0.2

Φ2.8±0.05

Φ0.5

10F

5.0MM

Φ5.0±0.25

Φ3.0±0.05

Φ0.5

12F

5.5MM

Φ5.5±0.25

Φ3.2±0.05

Φ0.5

24F

7.0MM

Φ7.0±0.3

Φ4.3±0.05

Φ0.5

 

Vezelparameters 

 

Nr.

Punten

Eenheid

Specificatie

G.652D

1

De Diameter van het wijzegebied

1310nm

μm

9.2±0.4

1550nm

μm

10.4±0.5

2

Bekledingsdiameter

μm

124.8±0.7

3

Bekledings niet-Cirkelvormigheid

%

≤0.7

4

Kern-bekleding Concentriciteitsfout

μm

≤0.5

5

Deklaagdiameter

μm

245±5

6

Deklaag niet-Cirkelvormigheid

%

≤6.0

7

Bekleding-met een laag bedekkende Concentriciteitsfout

μm

≤12.0

8

De Golflengte van de kabelscheiding

NM

λcc≤1260

9

Vermindering (max.)

1310nm

dB/km

≤0.4

1550nm

dB/km

≤0.3

 

 

Contactgegevens
Yvonne Xie

Telefoonnummer : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377