Industrieel Co. van Dongguanqingying, Ltd

 

       De kwaliteit en de Reputatie gaan ten eerste!

 

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenBinnenvezel Optische Kabel

G652D binnenapc van PC van de Glasvezel Optische Kabel FC Naakte Optische Vezelspoelen Connectorized

Certificaat
Van goede kwaliteit Tactische Vezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Tactische Vezel Optische Kabel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

G652D binnenapc van PC van de Glasvezel Optische Kabel FC Naakte Optische Vezelspoelen Connectorized

China G652D binnenapc van PC van de Glasvezel Optische Kabel FC Naakte Optische Vezelspoelen Connectorized leverancier
G652D binnenapc van PC van de Glasvezel Optische Kabel FC Naakte Optische Vezelspoelen Connectorized leverancier G652D binnenapc van PC van de Glasvezel Optische Kabel FC Naakte Optische Vezelspoelen Connectorized leverancier G652D binnenapc van PC van de Glasvezel Optische Kabel FC Naakte Optische Vezelspoelen Connectorized leverancier G652D binnenapc van PC van de Glasvezel Optische Kabel FC Naakte Optische Vezelspoelen Connectorized leverancier G652D binnenapc van PC van de Glasvezel Optische Kabel FC Naakte Optische Vezelspoelen Connectorized leverancier

Grote Afbeelding :  G652D binnenapc van PC van de Glasvezel Optische Kabel FC Naakte Optische Vezelspoelen Connectorized

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Qingying
Certificering: IEC 60794-2-10/11
Modelnummer: G652D

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100km
Prijs: negotiation
Verpakking Details: Verpakkingsdetails: 200km/Reel, pak dan in een kartondoos in voor Detail van de de kabellevering va
Levertijd: 10-12 dagen
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 30000KM per dag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Kabeldiameter: 0.25mm3.0mm Paintcoatkleur: Geel, blauwe Aqua, of anderen
Certificering: IEC 60794-2-10/11 Type vezel: G652D
Kabeldoel: OFNG/OFNR/OFNP Verbindingslijnen: FC PC
1310nm: 0.36-0.22 dB/Km 1550nm: 0.5-0.4 dB/Km

G652D de binnenapc van PC van de Vezel Optische Kabel FC Naakte optische vezelspoelen connectorised

wij hebben al vezeloptisch type van glas u vereisen.
 

- glas vezeloptische kabels, Vlechten, flardkoorden, loopback modules

- LC, SC, ST, FC, MTRJ, MU SMA, MTP/MPO
- Multimode Sinlgewijze, OM1, OM2, OM3,10G OM4
- Gepantserd, gepantserde de V.N.
- multikern, Wijze het condiioning
- Speciale Tactische enz.
 
Eigenschappen

1. Hoog terugkeerverlies

2. Laag toevoegingsverlies

3. Flard koord Overgegaane RoHS, ISO9001

4. Het jasje van LZSH of pvc-

5. CCTC een Metalen kap van de Type optische vezel

 

Algemene flardkoorden

Specifications&Performances

 

Punt Enige wijze Multiwijze
Het verbinden van Type UPC APC PC
Toevoegingsverlies
Retureverlies >or=45dB >or=55dB >or=35dB
Herhaalbaarheid
Temperatuur -40/+80
 
Vezeltype Singlemode (APC Pools) Multimode (PC/Flat Pools)
Parameter Norm Met beperkte verliezen Norm Met beperkte verliezen
Het Maximum van het toevoegingsverlies <0> <0> <0> <0>
Retrurnverlies >60dB   Niets  
Duurzaamheid 500Matings      
Werkende Temperatuur -40C aan 80C      
Testgolflengte 1310nm 850nm
 
Materiaal

OS1

9/125μm

(1310/1550nm)

OM1

62.5/125μm

(850/1300nm)

OM2

50/125μm

(850/1300nm)

OM3

50/125μm

(850/1300nm)

Verminderings (dB/km) Typische Waarden 0.4/0.3 3.5/1.5 3.5/1.5 2.7/0.7
Minimumbandbreedte (Mhz•km) N/A 400/400 160/500 - 1500/500 -
Primaire Bufferdiameter 250μm 250μm 250μm 250μm
Sterkteleden het element van 4x1320 Decitex Kevlar
De Installatietemperatuur van opslag/Operating/ -20℃~+60℃
Schedemateriaal De Schede van pvc of LSZH-
Specificatie van de vezel de Optische Kabel
Vezeltelling 2 4 6 8 12 16 24
Nominale Buitendiameter (mm) 5.0±0.2 5.1±0.2 5.3±0.2 5.9±0.2 6.6±0.2 7.5±0.2 8.2±0.2
Nominaal Gewicht (kg/km) 19 21 23 28 34 46 57
Max. Treklading (n) op lange termijn 220
(n) op korte termijn 660

 

G652D binnenapc van PC van de Glasvezel Optische Kabel FC Naakte Optische Vezelspoelen Connectorized

Contactgegevens
Dongguan Qingying Industrial Co., Ltd.

Contactpersoon: Miss.Carro Ji

Tel.: +8613712451771

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)