Industrieel Co. van Dongguanqingying, Ltd

 

       De kwaliteit en de Reputatie gaan ten eerste!

 

 

Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Optische vezelkabel

Certificaat
Van goede kwaliteit Tactische Vezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Tactische Vezel Optische Kabel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Optische vezelkabel

(26)
China Lage de Vezel Optische Vlecht LC UPC 6 van IL Kabel van de Kerng652d de Enige Wijze fabriek

Lage de Vezel Optische Vlecht LC UPC 6 van IL Kabel van de Kerng652d de Enige Wijze

LC UPC 6core G652D Enige de Optische Vezelvlecht van PC van de wijzekabel lc Productenbeschrijving Is de vezel Optische Vlecht belangrijk van optisch netwerk. Het heeft verschillende schakelaars die op het eind ... Read More
2020-01-07 10:38:51
China ST Schakelaarfanout Vezel Optische Vlecht voor het Netwerk van FTTH FTTB FTTX fabriek

ST Schakelaarfanout Vezel Optische Vlecht voor het Netwerk van FTTH FTTB FTTX

ST Fanout van de Schakelaarvlecht de kabelst van de vlechtvezel optische Optische Vezelvlecht Productenbeschrijving De ST optische vlecht van de schakelaarvezel is beschikbaar in zowel enige wijze als multimode ... Read More
2020-01-07 10:38:51
China De gele Singlemode G652D-Vlecht van Sc UPC van de Vezel Optische Kabel/12 Kern fabriek

De gele Singlemode G652D-Vlecht van Sc UPC van de Vezel Optische Kabel/12 Kern

Enige Wijzeg652d Kabel 12 de Vlechtfanout van Kernsc UPC Optische Vezelvlecht Productenbeschrijving De Sc-vezel optische vlecht is beschikbaar in zowel enige wijze als multimode versies, en is volledig ... Read More
2020-01-07 10:38:51
China Het aangepaste APC van de Vlechtsc van de Lengte Optische Vezel Jasje van Schakelaarpvc LSZH fabriek

Het aangepaste APC van de Vlechtsc van de Lengte Optische Vezel Jasje van Schakelaarpvc LSZH

Aangepaste APC van lengte Singlemode Sc schakelaar 12 vlecht van de kern de optische vezel Productenbeschrijving Enige wijze en multimode Sc-vezel optische vlecht, Sc, LC, ST, FC, MU, MTRJ, E2000, 9/125μm, 50... Read More
2020-01-07 10:38:51
China Multimode Vezel Optische Vlecht voor Zaal Materiaal Interne Verbinding fabriek

Multimode Vezel Optische Vlecht voor Zaal Materiaal Interne Verbinding

Singlemode multimode schakelaar 12 van Sc UPC vlecht van de kern de optische vezel Productenbeschrijving Enige wijze en multimode Sc-vezel optische vlecht, Sc, LC, ST, FC, MU, MTRJ, E2000, 9/125μm, 50/125μm, 62... Read More
2020-01-07 10:38:51
China Oranje FC-van de de Schakelaarvezel van Sc LC van PC Optische Vlecht 1.5m het Verlies ≤0.3dB van de Lengtetoevoeging fabriek

Oranje FC-van de de Schakelaarvezel van Sc LC van PC Optische Vlecht 1.5m het Verlies ≤0.3dB van de Lengtetoevoeging

FC PC-schakelaar 12 van Sc LC multimode vlecht van de de kabel optische vezel van de kernbundel Beschrijving: Is de vezel Optische Vlecht belangrijk van optisch netwerk. Het heeft verschillende schakelaars die ... Read More
2020-01-07 10:38:51
China Van de de Vezel de Optische Vlecht van het zes Kerng652d G657A LSZH Jasje Hoge Duurzaamheid fabriek

Van de de Vezel de Optische Vlecht van het zes Kerng652d G657A LSZH Jasje Hoge Duurzaamheid

6core kies APC van Sc van de wijzeg652d G657A LSZH kabel de vlechtschakelaar uit van de schakelaarvezel Productomschrijving Is de vezel Optische Vlecht belangrijk van optisch netwerk. Het heeft verschillende ... Read More
2020-01-07 10:38:51
China 12 van de de Vezel Optische Kabel van de bundel Enige Wijze Diameter 0,9/2,0/3.0mm fabriek

12 van de de Vezel Optische Kabel van de bundel Enige Wijze Diameter 0,9/2,0/3.0mm

APC van de de vezel optische kabel LC van de 12 bundel enige wijze de vlechtschakelaar van de schakelaarvezel Productomschrijving De LC-vezel optische vlecht is beschikbaar in zowel enige wijze als multimode ... Read More
2020-01-07 10:38:51
China LC UPC de Enige van de Vlechtenpvc G652D van de Wijzevezel Kabel G657A Hoge RL fabriek

LC UPC de Enige van de Vlechtenpvc G652D van de Wijzevezel Kabel G657A Hoge RL

LC UPC de enige van de de kabelg657a vezel LC van wijzepvc G652D vlecht van de de schakelaar optische vezel Productomschrijving De Sc-vezel optische vlecht is beschikbaar in zowel enige wijze als multimode ... Read More
2020-01-07 10:38:51
China 50 / 125 LC 12 de Kabel van de Kern Multimode Vezel/Optische Vezelvlecht voor FTTH fabriek

50 / 125 LC 12 de Kabel van de Kern Multimode Vezel/Optische Vezelvlecht voor FTTH

50/125 lcvlecht 12 optische de vezelvlecht van de kern multimode kabel voor FTTH Beschrijving: Is de vezel Optische Vlecht belangrijk van optische network.they heeft zelfde of verschillende schakelaars die op ... Read More
2020-01-04 14:33:22
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|