Industrieel Co. van Dongguanqingying, Ltd

 

       De kwaliteit en de Reputatie gaan ten eerste!

 

 

Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Certificaat
Van goede kwaliteit Tactische Vezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Tactische Vezel Optische Kabel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Anderen

(38)
China Openlucht 12/24 boren 5M Lengtemtp MPO Schakelaar voor het Koord van het Optische Vezelflard uit fabriek

Openlucht 12/24 boren 5M Lengtemtp MPO Schakelaar voor het Koord van het Optische Vezelflard uit

Openlucht 12/24 Kern 5M Lengte MPO/het Koord van het de Optische Vezelflard van MTP Voor de backbone van het datumcentrum die oplossing telegraferen, verstrekken de MPO/MTP-kabels van de vergrotingsboomstam ... Read More
2019-12-30 09:54:33
China Maakt de de Vezel Optische Schakelaar van het flardkoord MPO, 8F 12F Vezel Optische Schakelaar waterdicht fabriek

Maakt de de Vezel Optische Schakelaar van het flardkoord MPO, 8F 12F Vezel Optische Schakelaar waterdicht

De Schakelaar 8F 12F van het flardkoord MTP MPO kiest multimode wijze uit Voor de backbone van het datumcentrum die oplossing telegraferen, verstrekken de MPO/MTP-kabels van de vergrotingsboomstam extra afstand... Read More
2019-12-30 09:54:31
China De Schakelaar van CEI MTP MPO voor 50/125 de Vezel Optische Kabel van pvc van OM3 Multimode - Aqua fabriek

De Schakelaar van CEI MTP MPO voor 50/125 de Vezel Optische Kabel van pvc van OM3 Multimode - Aqua

DE SCHAKELAAR VAN MTP MPO VOOR DE VEZEL OPTISCHE 50/125 KABEL VAN PVC VAN OM3 VAN MULTIMODE - AQUA Maak tot MTP/MPO uw keus voor hoogte - de netwerken van de dichtheidsvezel; het wordt specifiek ontworpen voor ... Read More
2019-12-30 09:54:29
China Multimode en Enig van de de Uitrustingsmodule van de Wijzevezel MPO van de de Omschakelingsvezel Optisch het Flardkoord fabriek

Multimode en Enig van de de Uitrustingsmodule van de Wijzevezel MPO van de de Omschakelingsvezel Optisch het Flardkoord

Van de de Moduleomschakeling van de vezelmpo Uitrusting het Flardkoorden De flardkoorden wordt met de stop van de optische vezelschakelaar op beide einden, wordt gebruikt gepast om optische weg uit te voeren ... Read More
2019-12-30 09:54:26
China 12 / 24 kernenmtp MPO Schakelaar OM 3 de Lengte van Multimode Vezelkabel 10m fabriek

12 / 24 kernenmtp MPO Schakelaar OM 3 de Lengte van Multimode Vezelkabel 10m

12 kernen/24 kernen MPO/MTP OM 3 het koord van het de Optische vezelflard van multimode vezelkabel 1. MPO-de Cassettemodules verstrekken veilige overgang tussen de afzonderlijke schakelaars van MPO en van LC of ... Read More
2019-10-31 16:20:19
China De duurzame OTDR-Doos van de de Vezel Optische Lancering van de Ringsdoos Proef met SM/MM. Schakelaars fabriek

De duurzame OTDR-Doos van de de Vezel Optische Lancering van de Ringsdoos Proef met SM/MM. Schakelaars

De duurzame OTDR-Doos van de de Vezel Optische Lancering van de Ringsdoos Proef met SM/MM. Schakelaars Overzicht Ontworpen aan hulp in het testen van vezel optische kabel wanneer het gebruiken van een OTDR. De ... Read More
2019-10-31 16:20:18
China De zwarte Actieve Optische Kabel van HDMI, 15 Speldmannetje aan Molex-de Kabel van de de Speldmacht van winde 4 fabriek

De zwarte Actieve Optische Kabel van HDMI, 15 Speldmannetje aan Molex-de Kabel van de de Speldmacht van winde 4

15 Speldmannetje aan Molex-de Kabel van de de Speldmacht van winde 4 Eigenschappen de Speldwijfje van 1.SATA 15 aan Molex-winde 4 Kabel van de Speld de Mannelijke Macht. 2.Converts de nieuwe output van de ... Read More
2019-10-31 16:20:16
China De Optische Componenten van de kalibervezel voor Draagbare Oppoetsende en Malende Machine fabriek

De Optische Componenten van de kalibervezel voor Draagbare Oppoetsende en Malende Machine

De draagbare Oppoetsende van de het kalibervezel van de Machine Malende Machine Optische Componenten Zeer belangrijke Eigenschappen en Beschrijving: Diamantreeks: Optische vezelschakelaars, vezelserie, ... Read More
2019-10-31 16:20:16
China WDM FTTH CATV HDMI over Passieve MINIknoop van de Vezel de Optische Kabel FTTH fabriek

WDM FTTH CATV HDMI over Passieve MINIknoop van de Vezel de Optische Kabel FTTH

WDM FTTH CATV HDMI over Passieve MINIknoop van de Vezel de Optische Kabel FTTH De Passieve MINIknoop van FTTH EENHEID PARAMETER Optische Parameters: Optische inputmacht dBm -15~0 Verlies dB >45 Golflengte NM ... Read More
2019-10-31 16:20:14
China 250ML van de de Vezel Optische Schoonmakende Uitrusting van vezel de Optische Componenten Fles van de de Alcoholautomaat fabriek

250ML van de de Vezel Optische Schoonmakende Uitrusting van vezel de Optische Componenten Fles van de de Alcoholautomaat

250ML van de de Vezel Optische Schoonmakende Uitrusting van vezel de Optische Componenten Fles van de de Alcoholautomaat * Cleanersutilize de vezel optische schakelaar een speciaal geformuleerde droge doek voor ... Read More
2019-10-31 16:20:13
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|